Celebrity

12. května 2022 18:20

David Laštovka

Lucie Vondráčková a její muži. Krajčovi nasadila laťku vysoko, Verner nechtěl rodinu

Zatímco po rozvodu s Tomášem Plekancem je Lucie Vondráčková single, její bývalé životní lásky zažívají doslova babyboom. Tomáši Vernerovi se na konci dubna narodil druhý potomek, Plekanec se současnou manželkou Lucií Šafářovou se z druhého dítěte radují od tohoto pondělí. Proč má Vondráčková smůlu na muže? S kým v minulosti randila a co bylo důvodem jejích rozchodů?

Po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem, s nímž má dva syny Adama a Matyáše, se zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková do žádného dalšího partnerského vztahu příliš nehrne. Nejdůležitější pro ni je být mámou a věnovat se dětem. Bulvární média jí sice několikrát přisuzovala různé známosti, mezi něž patřil například i moderátor Petr Vojnar, žádný vztah ale nebyl natolik vážný, aby si některého z nich nastěhovala k sobě domů.

S Petrem Vojnarem se Lucie Vondráčková často objevovala na veřejnosti:

Stále tak je single, což jí ale prý vůbec nevadí. „Nejsem schopna jít ze vztahu do vztahu. Ani si nemyslím, že je třeba mít partnera za každou cenu. Umím být sama. Toho pravého ani nehledám,“ prozradila Lucie v pořadu Povídej na CNN Prima News.

V minulosti přitom randila s řadou slavných zpěváků, herců i sportovců. První její velkou láskou byl o dvanáct let starší herec Michal Dlouhý, se kterým chodila tři roky. Důvodem rozchodu byl nejen věkový rozdíl, ale také odlišný pohled na budoucnost. Zatímco Dlouhý už začínal toužit po rodině, Lucie na ni tehdy byla ještě příliš mladá.

Krajčovi jako milenka nasadila laťku vysoko

Vášnivý románek poté měla prožít s frontmanem skupiny Kryštof Richardem Krajčem, do něhož se zamilovala v době, kdy ještě nebyl příliš známý. „Existuje jedna pražská zpěvačka a herečka, která mi v pohledu na ženy – milenky – nasadila laťku opravdu vysoko,“ svěřil se tehdy deníku Blesk Krajčo. Jejich milostný románek však neměl dlouhého trvání. Spekulovalo se o tom, že ji hudebník jen využil ke svému zviditelnění, což Lucie měla záhy odhalit. K jejich vztahu se však nikdy oficiálně nevyjádřila.

Vážnější to bylo s krasobruslařem, mistrem Evropy z roku 2008, o šest let mladším Tomášem Vernerem. Společně tvořili krásný a úspěšný pár, kterému leckdo fandil. Jak se ale ukázalo, kvůli Tomášově sportovní kariéře to byl vztah spíše na dálku. Nakonec se jejich cesty rozešly a byla to Lucie, která dala Tomášovi sbohem. „Já to Lucce nezazlívám, rozhodla se správně. Chtěla udělat ve vztahu další krok, vdát se a mít děti. Já v tomhle stadiu nebyl,“ přiznal po letech Verner pro Sport Magazín. Na to, že byla nějaký čas jeho partnerkou, je prý ovšem hrdý.

Verner našel životní lásku v bývalé americké krasobruslařce s thajskými kořeny Charity Tammy Sutanové, kterou si v roce 2020 vzal za manželku. V témže roce se jim narodil syn Tomáš a letos 29. dubna druhý chlapeček Timothy.

Co Lucie prohlásila o svém exmanželovi Tomáši Plekancovi?

Ale zpátky k Vondráčkové. Po rozchodu s Vernerem měla udržovat krátký milostný poměr s fotbalistou Tomášem Ujfalušim, který ve své době patřil k nejlepším českým obráncům a získal prestižní zahraniční angažmá. „Párkrát za mnou byla (Lucie Vondráčková, pozn. red.), ve Florencii i pak v Madridu. Ale byl to pouze nezávazný románek,“ měl se podle deníku Blesk chlubit sportovec svým přátelům.

Za osudového muže tak zpěvačka stále považuje hokejistu Tomáše Plekance, za něhož se provdala v roce 2011. „I když jsme se rozvedli, osud nám nadělil dva syny – a to už nikdo nezmění,“ svěřila se nedávno v pořadu Show Jana Krause. Bývalý manžel ji opustil kvůli tenistce Lucii Šafářové. Před Vánoci 2019 se jim narodila dcera Leontýna, v září roku 2021 se vzali a nyní se jim narodil syn Oliver.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.