zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Michal Dlouhý: Proč mu to nevyšlo s Lucií Vondráčkovou a Sabinou Laurinovou?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka, Foto: FTV Prima , Vydáno: 08.01.2022
Bývaly doby, kdy si herec a dabér Michal Dlouhý vysloužil pověst jednoho z největších proutníků českého showbyznysu. Mezi jeho lásky patřila například i Sabina Laurinová nebo Lucie Vondráčková. Byla nálepka lamače dívčích srdcí oprávněná? Kolik vážných vztahů během života měl? 

reklama

O pověsti proutníka Michal Dlouhý moc dobře ví, dodnes však nechápe, kde k ní vlastně přišel. „Za svůj život jsem měl čtyři dlouhodobé vztahy a žil úplně jiný život než vrstevníci mého věku. Nevím, proč se to o mně říká,“ svěřil se Michal Dlouhý.

V devadesátých letech žil sedm let s herečkou Sabinou Laurinovou. Tehdy se o nich mluvilo jako o nejhezčím páru českého showbyznysu. Tu pak vystřídala o dvanáct let mladší Lucie Vondráčková. Rozešli se po třech letech. Důvodem byl věkový rozdíl a odlišný pohled na budoucnost. Zatímco Michal už začínal toužit po rodině, Lucie na ni byla ještě příliš mladá a kariéru měla teprve před sebou. „Žil jsem se dvěma herečkami, to jsem si taky zkusil a vím, jak jsem udělal dobře, že jsem si nakonec vzal ženu, která nemá s herectvím nic společného,“ prohlásil v rozhovoru pro Novinky.cz.

Lucie Vondráčková promluvila o novém vztahu.

Lucie Vondráčková: Zamilování je fajn, ale bezpodmínečná láska je daleko víc

Štěstí totiž našel v osobě, která je mimo umělecký obor. Jeho životní láskou se stala letuška Zuzana. „Měl jsem z předchozích vztahů nějaké zkušenosti, takže jsem přesně věděl, jakou partnerku chci,“ přiblížil herec. Získat si její srdce ovšem nebylo vůbec jednoduché. Seznámili se na tenise. „Bylo to roztomilé. Přišel jsem na první mistrák do Rudné, tam stála vystajlovaná holčička v tenisovém oblečení, podívala se na mě a řekla: ‚Tohle s námi bude hrát tenis?!‘ Tak jsem si řekl: ‚To je žena mého srdce! Tu musím získat.‘ Trvalo to dlouho, ale povedlo se,“ prozradil v rozhovoru pro ČRo.  

Nabouraná žádost o ruku

Po třech letech randění ji požádal o ruku. „Pokoušel jsem se o to třikrát. Poprvé, když jsme se vraceli z romantického koncertu Roda Stewarta. Řekl jsem jí, že bychom se mohli projít přes Stromovku. Na nějakém hezkém místě jsem chtěl pokleknout a pronést tu zamilovanou otázku, ale najednou mi zavolal mladší bratr, jestli s ním nepůjdeme na pivo a my šli. Druhý pokus byl taky někým nabouraný, takže to vyšlo až na potřetí,“ vylíčil s úsměvem herec. 

Herec Michal Dlouhý
Autor: profimedia Herec Michal Dlouhý

Svatbu měli jako v romantickém filmu. Brali se v roce 2006 během dovolené v daleké Austrálii. Vzhledem k tomu, že nebyli přítomní rodiče, svatbu si pak ještě zopakovali v Česku. Rok poté se jim narodila dcera Anna a v roce 2010, pouhý jeden den po úmrtí jeho bratra Vladimíra Dlouhého (známý herec a dabér, zemřel ve věku 52 let na karcinom žaludku – pozn. red), dcera Karolína.

Manželství jim i po šestnácti letech skvěle klape a herec září štěstím. Spokojený je nejen doma, ale i v práci. V současné době ho na televizních obrazovkách můžeme vídat v detektivním seriálu Kapitán Exner v sobotu od 20:15 na Primě. Dlouhý v něm hraje hlavního roli. 

Zdroj: Novinky.cz, ČRo

Slovenská herečka maďarské národnosti Vica Kerekes oslavila nedávno čtyřicáté narozeniny.

Vica Kerekes: Rodina je důležitá. Buď budu mít svoje dítě, nebo ho adoptuji

Vica Kerekes má roli v novém seriálu Kapitán Exner

Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v krimiseriálu Kapitán Exner

reklama

Související témata: Michal Dlouhý , Sabina Laurinová , Lucie Vondráčková , Kapitán Exner online , vztah s herečkou , proutník

reklama

Přečtěte si také

reklama