Celebrity

28. září 2023 07:20

David Laštovka

Michal Dlouhý neví, proč má pověst proutníka. S Vondráčkovou a Laurinovou mu to nevyšlo

Bývaly doby, kdy si herec a dabér Michal Dlouhý vysloužil pověst jednoho z největších proutníků českého showbyznysu. Mezi jeho lásky patřila například i Sabina Laurinová nebo Lucie Vondráčková. Byla nálepka lamače dívčích srdcí oprávněná? Kolik vážných vztahů během života měl? 

O pověsti proutníka Michal Dlouhý moc dobře ví, dodnes však nechápe, kde k ní vlastně přišel. „Za svůj život jsem měl čtyři dlouhodobé vztahy a žil úplně jiný život než vrstevníci mého věku. Nevím, proč se to o mně říká,“ uvedl na pravou míru Michal Dlouhý.

V devadesátých letech žil sedm let s herečkou Sabinou Laurinovou. Tehdy se o nich mluvilo jako o nejhezčím páru českého showbyznysu. Tu pak vystřídala o dvanáct let mladší Lucie Vondráčková. Rozešli se po třech letech. Důvodem byl věkový rozdíl a odlišný pohled na budoucnost. Zatímco Michal už začínal toužit po rodině, Lucie na ni byla ještě příliš mladá a kariéru měla teprve před sebou. „Žil jsem se dvěma herečkami, to jsem si taky zkusil a vím, jak jsem udělal dobře, že jsem si nakonec vzal ženu, která nemá s herectvím nic společného,“ prohlásil v rozhovoru pro Novinky.cz.

Štěstí totiž našel v osobě, která je mimo umělecký obor. Jeho životní láskou se stala letuška Zuzana. „Měl jsem z předchozích vztahů nějaké zkušenosti, takže jsem přesně věděl, jakou partnerku chci,“ přiblížil herec. Získat si její srdce ovšem nebylo vůbec jednoduché. Seznámili se na tenise. „Bylo to roztomilé. Přišel jsem na první mistrák do Rudné, tam stála vystajlovaná holčička v tenisovém oblečení, podívala se na mě a řekla: ‚Tohle s námi bude hrát tenis?!‘ Tak jsem si řekl: ‚To je žena mého srdce! Tu musím získat.‘ Trvalo to dlouho, ale povedlo se,“ prozradil v rozhovoru pro ČRo.

Nabouraná žádost o ruku

Po třech letech randění ji požádal o ruku. „Pokoušel jsem se o to třikrát. Poprvé, když jsme se vraceli z romantického koncertu Roda Stewarta. Řekl jsem jí, že bychom se mohli projít přes Stromovku. Na nějakém hezkém místě jsem chtěl pokleknout a pronést tu zamilovanou otázku, ale najednou mi zavolal mladší bratr, jestli s ním nepůjdeme na pivo a my šli. Druhý pokus byl taky někým nabouraný, takže to vyšlo až napotřetí,“ vylíčil s úsměvem herec.

Svatbu měli jako v romantickém filmu. Brali se v roce 2006 během dovolené v daleké Austrálii. Vzhledem k tomu, že nebyli přítomní rodiče, svatbu si pak ještě zopakovali v Česku. Rok poté se jim narodila dcera Anna a v roce 2010, pouhý jeden den po úmrtí jeho bratra Vladimíra Dlouhého (známý herec a dabér, zemřel ve věku 52 let na karcinom žaludku, pozn. red), dcera Karolína.

Manželství jim i po šestnácti letech skvěle klape a herec září štěstím. Spokojený je nejen doma, ale i v práci. Můžete ho dobře znát třeba z detektivního seriálu Kapitán Exner, kde ztvárnil hlavního roli.

Zdroj: Novinky.cz, ČRo

Michal Dlouhý a David Novotný ve hře Muž mojí ženy


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 12. 2023

V průběhu dne se situace bude vyvíjet ve váš prospěch. Atmosféru ovládne lehkovážná a citlivá energie. Bude pro vás snazší být sami sebou. Zvýrazní se vaše milující a pečující vlastnosti. Možná budete mít chuť nakoupit potraviny a uvařit sobě i ostatním skvělé jídlo. Rádi otevřete svůj domov a nabídnete svou pohostinnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.