Celebrity

9. května 2022 21:51

Žaneta Dernerová

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec se radují ze syna. Dostal jméno románového hrdiny

Šafářová porodila

Tenistka Lucie Šafářová a hokejista Tomáš Plekanec se radují z druhého společného potomka. Po holčičce Leontýnce se sportovní pár dočkal syna, který dostal jméno slavného románového hrdiny. Dojatá Šafářová se o snímek svých ratolestí podělila na sociální síti.

Nemohli by být šťastnější. Slavná dvojice Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec zažívají další nádherné období. Půvabná tenistka je dvojnásobnou maminkou. S hokejovým útočníkem přivítali na světě syna. K dvouapůlleté dceři Leontýnce přibyl Oliver.

S radostnou zprávou se Lucie svěřila na svém instagramovém účtu. „Malý bráška už je s námi! Vítej v té naší sportovní rodině Oliverku! Jsme moc šťastní, že tě máme!“ napsala Šafářová na svůj profil k fotografii, na níž je novorozený syn zachycen se starší sestřičkou, která ho láskyplně hladí po hlavě. K popisku navíc přidala bývalá tenistka emotikon srdíčka a poděkování lékařům a zdravotnímu personálu porodnice.

Šafářová a Plekanec potvrdili svůj vztah v létě 2018, jen krátce poté, co se hokejistovi rozpadlo manželství s herečkou a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou, s níž má syny Matyáše a Adama. S bývalou tenisovou hvězdou pak stvrdili svůj svazek loni v září tajnou svatbou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.