Celebrity

5. listopadu 2022 05:59

Šarlota Chmelařová

Lucie Vondráčková vyvedla přítele. Zdeněk Polívka řekl, co na ní obdivuje nejvíc

Lucie Vondráčková vzala přítele Zdeňka Polívku na premiéru

Zpěvačka Lucie Vondráčková (42) si po patnácti letech zase zahrála v divadle. Na premiérové představení dorazil i její přítel, MMA zápasník Zdeněk Polívka (24).

Lucie Vondráčková exceluje nejenom jako zpěvačka, ale také jako herečka. Na divadelních prknech ji diváci mohli spatřit po dlouhé patnáctileté pauze. Nutno podotknout, že si svou divadelní premiéru hry Štěstí velice užívala. Na konci představení se jí do očí vhrnuly slzy štěstí. „Uvědomila jsem si, že jsem asi patnáct let nehrála a sama sebe jsem přesvědčovala o tom, že jsem na divadlo zapomněla. A teď při tom zkoušení jsem si uvědomila, jak mi šílené chybělo,“ popsala dojatě Lucie Vondráčková pro pořad Showtime.

Po herectví se jí stýskalo, aniž by si to sama více připouštěla. „Jdu jak lvice z klece ven! Jako kdyby mě někdo vypustil ven a těch patnáct let, co se nehrálo, se tak jako naakumulovalo ve mně, že to nejde zastavit vůbec,“ doplnila s potutelným úsměvem na tváři Lucie. Reakce diváků si herečka velice užívala a splnilo se tím její vysněné očekávání. „Lidi reagovali na každý fór, na každou jemnost,“ popsala spokojeně Vondráčková.

Podpořit jí do hlediště přišel přítel

Na představení samozřejmě nechyběl ani hereččin partner, MMA zápasník Zdeněk Polívka. Ačkoliv od sebe pár dělí osmnáct let, ve tvářích obou je vidět štěstí a zamilovanost, i když to ani jeden z nich nahlas nepřizná. Polívka se už dříve o jejich vztahu vyjádřil jasně a dal najevo, že jakékoliv informace o svém soukromí nemá zájem ventilovat. Svůj osobní život si přísně střeží a Lucie, která má za sebou vztah s moderátorem Petrem Vojnarem, zřejmě také nestojí o jakýkoliv mediální zájem. Představu o tom, jak by měl vypadat její ideální partner ale má, ostatně to už v minulosti prozradila redakci Prima Ženy.

Zdeněk Polívka herečku v její práci podporuje a na premiérové představení se přišel podívat společně se svou rodinou. Když dojde na lámání chleba a on přece jen musí odpovídat na otázky týkající se jeho partnerky, slovy chvály nešetří. „Mně se líbí v obojím. Myslím si, že v obojím je excelentní,“ shrnul Polívka svou odpověď na dotaz, zda mu Lucie připadá lepší jako zpěvačka nebo jako herečka. A je zamilovaný? „To se asi úplně teď tady nehodí. Bavíme se o divadle a o práci,“ vyvlékl se z osobní otázky s úsměvem známý bijec.

Sdílejte článek
Štítky divadlo vztahy Lucie Vondráčková MMA celebrity Showtime láska Zdeněk Polívka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 12. 2023

Kéž by takhle snadné bylo více dní. Energie z těchto aspektů je oživující a umožní vám toho hodně stihnout. Pokud jste s něčím váhali, využijte přidané sebedůvěry tohoto dne a pusťte se do toho. Uspějete ve všem, do čeho se pustíte. Nenechte se strhnout k tomu, abyste dělali cizí práci, protože energie máte nadbytek.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.