Celebrity

29. října 2022 09:46

Eliška Reiglová

Vémola poprvé od zrady vyvedl manželku: Lela našla oporu na nečekaném místě

MMA zápasník Karlos Vémola (37) a jeho manželka Lela (33) se poprvé od jeho údajné nevěry objevili bok po boku na veřejnosti. Jen krátce poté, co herečka z filmů s hvězdičkou Hana Džurbanová (18) alias Rika Fane zveřejnila, co si s bijcem psala, se manželé vydali na udílení státních vyznamenání. Společně v kostýmech pak také navštívili i jeden z pražských halloweenských večírků. Lela Vémola přitom našla podporu na nečekaném místě.

Lela Vémola, dříve Ceterová, neprožívá lehké životní období. Její manžel Karlos Vémola byl obviněn z nevěry. Mladá hvězda filmů pro dospělé Rika Fane se zprvu nechtěla ke spekulacím, že s ním má poměr, vůbec vyjadřovat, následně ale zveřejnila video zachycující údajnou konverzaci mezi ní a slavným zápasníkem.

Manželka úspěšného bijce se rozhodla situaci postavit čelem a neschovávat se doma. Vémolu tak doprovodila na předávání státních vyznamenání a také na halloweenský večírek, na který přišla v kostýmu princezny s podříznutým hrdlem, zatímco její muž byl namaskovaný jako terminátor.

Spekulacím se vysmála

Ještě než Rika Fane zveřejnila konverzace s Karlosem Vémolou, Lela poskytla redakci Prima Ženy vyjádření, v němž popřela, že by se nad jejím manželstvím stahovala jakákoliv mračna. „Samozřejmě je to blbost. Všechno je dobré,“ uvedla. Později se obsáhleji vyjádřila na svém Instagramu, kde upřímně sdělila, co si myslí o milenkách obecně.

„K této pseudoaféře můžu říct jenom tohle. Bohužel je a bude mnoho žen a slečen, které se budou na mém manželovi a mně chtít zviditelnit za každou cenu. Je až neuvěřitelné, jak hluboko dokážou klesnout jen pro pět minut slávy, a je velmi smutné, že to odnáší celá naše rodina. Žádné z této slečen nepřeji, aby si něčím takovým musely v životě projít. Dál se k tomu už nebudu vyjadřovat,“ napsala.

Nečekaná podpora

Na sociálních sítích se Karlos Vémola potýká s občas i vulgární kritikou a čelí haterům, na jejichž komentáře nereaguje, ale ani je nemaže. Jeho manželce lidé na druhou stranu projevují solidaritu. Nečekaná podpora přišla i ze strany Dominiky Myslivcové, která si na instastories nebrala servítky a pustila se do zápasníka i Riky Fane.

„To, že je Vémola prase, co ho nedokáže držet v kalhotách, vědí asi všichni. Určitě i sama Lela ví, co doma má. Ale řešit to takhle veřejně? Dávat rozhovory na všechny strany? Usmívat se do kamer jako nějaká frajerka, protože spala s chlapem, co měl měsíc zpět svatbu a má doma dvě krásné děti? Zákeřně ukazovat důkazy? To jí jako máme všichni zatleskat? Nebo k čemu tohle divadlo?“ ptala se.

Rice Fane influencerka přeje, aby se jednoho dne musela potýkat s tím, co nyní prožívá Vémolova manželka. „Normálně je mi z ní zle. Zase se ukázalo, jak dokážou být některé ženy svi*ě, protože chlap by tohle nikdy neudělal. Nikomu nic zlého nepřeju, ale karma je zdarma a doufám, že se jednou ocitne ve stejné situaci a pochopí,“ dodala.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.