Celebrity

26. listopadu 2023 07:50

redakce Prima Ženy

Lukáš Pavlásek shodil deset kilo. Ještě chci pokračovat, říká ke své proměně

Kdekdo si v posledních týdnech mohl všimnout, že moderátor a komik Lukáš Pavlásek (45) shodil pěkných pár kil. Změna je viditelná nejen na postavě, ale i v obličeji. Jak se mu to podařilo, prozradil s humorem sobě vlastním.

O své velké proměně promluvil Lukáš Pavlásek na nedávném křtu alba Michala Davida pro Extra.cz. Oblíbenému komikovi se podařilo zhubnout celých deset kilo a stále pokračuje. Netají ale, že i on patří do skupiny lidí, kterým hmotnost často kolísá. „Ono se to tak střídá u mě. Teď mám období, kdy jsem zhubl. Mám dole deset kilo a ještě bych chtěl tak dvě shodit a poté u toho vydržet,“ přiznal Lukáš Pavlásek a s humorem prohlásil, že vypadal jako tři Obelixové dohromady.

A jak se mu podařilo se nadbytečných kil konečně zbavit? „Nežrat a hýbat se,“ poradil Pavlásek stručně v rozhovoru pro Extra.

Podívejte se také, co Lukáš Pavlásek prozradil v 7 pádech Honzy Dědka:

Krásná manželka se smyslem pro humor

Smysl pro humor má také Pavláskova současná manželka Denisa. Poznali se na festivalu ve Slavonicích a zalíbila se mu na první pohled. Nebyl však jediným mužem, který o její srdce usiloval. „Najednou tam na ni začal dorážet takový svalnatý... Neřekl bych, že typicky úplně odlišný než já, ale trochu jiný byl. Ona se nade mnou ale slitovala a od té doby jsme spolu,“ svěřil se před časem Lukáš Pavlásek v pořadu Show Jana Krause.

S Denisou se zasnoubili v roce 2020, obřad však museli odložit kvůli pandemii covidu-19. Vyšlo to až loni v září. Přípravy si vzala na starosti Denisa, Lukáš podle svých slov řešil pouze to, čemu rozumí nejlépe, zajistil alkohol a pódium. Svatba prý byla jeden velký mejdan. „Myslím, že se to povedlo. Hosté odcházeli až nad ránem a motaly se jim nohy,“ líčil komik a herec. V manželství jim to klape, stále z nich vyzařuje láska a zamilovanost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.