Celebrity

3. listopadu 2021 06:00

Lukáš Pavlásek musel bojovat o svou lásku se svalnatým fešákem. Jak to dopadlo?

Show Jana Krause (34) - Lukáš Pavlásek

Umělec Lukáš Pavlásek je zamilovaný a šťastně zadaný. S ženou jeho srdce to ale zpočátku vůbec nevypadalo dobře... Lukáš Pavlásek se rozpovídal nejen o svých knihách a kulturních aktivitách, ale i o svém soukromém životě, který si jinak bedlivě střeží.

Co do výmluvnosti a vtipnosti si s moderátorem Janem Krausem rozhodně nezadá. Svůj jedinečný smysl pro humor Lukáš nezapomenutelně vtiskl do řady svých stand-upových výstupů, ale také do několika básnických a povídkových knih i do humoristické knižní série o ajťácích.

Ajťák Lukáš Pavlásek

„Vymyslel jsem si takovou sérii o ajťácích,“ představil Pavlásek svoje knihy v Show Jana Krause. „Já jsem sice také dělal v IT, ale není to o mně. Jsou to takové vymyšlené humorné příběhy a tohle je třetí díl, který právě vyšel, a tam se to všechno završí,“ dodal.

Pavlásek prozradil, že se v jeho příbězích zrcadlí to, jak ajťáci narážejí na realitu světa, a ve třetím dílu se jeden z nich začne mstít všem, kdo se jim smějí. Moderátorově pozornosti ale neunikla ani kniha básní doprovázená autorovými fotografiemi s názvem Racek a moře.

„Já píšu básně furt,“ reagoval umělec na dotaz, jestli sbírka náhodou nevznikla v souvislosti s jeho novým vztahem. „Tyhle básně jsem napsal na cestách. Fotím si na mobil a k tomu jsem si psal básně. Třeba v letadle.“

Ve své poetické rovině se věnuje i dětem a jeho básničky prý u nich mají velký úspěch. Jeden chlapeček nedávno údajně vyhrál s jeho básničkou dokonce i recitační soutěž. „Ony jsou ty básničky takové nezbedné, tak se dětem líbí,“ vysvětlil Pavlásek.

Lukáš Pavlásek musel o svou lásku zabojovat

I když Jana Krause Lukášova literární produkce velice zaujme a prolistuje téměř všechny knihy, které mu jejich autor věnoval, zajímal se také o jeho soukromý život. Pavlásek prozradil, že je už od roku 2015 ve spokojeném vztahu se svojí přítelkyní Denisou. „Poznali jsme se na filmovém festivalu ve Slavonicích,“ zavzpomínal na jejich seznámení a pak vtipně popisuje, jak o ni musel zabojovat. „Najednou tam na ni začal dorážet takový svalnatý… neřekl bych, že typově úplně odlišný než já, ale trochu jiný byl…“ vylíčil Lukáš s tím, že nakonec všechno dobře dopadlo.

„Ona se nade mnou slitovala a od té doby jsme spolu,“ přiznal Pavlásek, který má také své skalní fanoušky. Podobně jako má Jan Kraus pana Odvárku, doprovází Lukáše Pavláska na většinu jeho představení pan Heřman.

Na Lukáše Pavláska a další hosty, kterými jsou herečka Alice Bendová a kuchař Marek Pavala, se podívejte v premiéře dalšího dílu Show Jana Krause ve středu 3. listopadu ve 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.