zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lukáš Pavlásek musel bojovat o  svou lásku se svalnatým fešákem. Jak to dopadlo?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 03.11.2021
Umělec Lukáš Pavlásek je zamilovaný a šťastně zadaný. S ženou jeho srdce to ale zpočátku vůbec nevypadalo dobře... Lukáš Pavlásek se rozpovídal nejen o svých knihách a kulturních aktivitách, ale i o svém soukromém životě, který si jinak bedlivě střeží.

reklama

Co do výmluvnosti a vtipnosti si s moderátorem Janem Krausem rozhodně nezadá. Svůj jedinečný smysl pro humor Lukáš nezapomenutelně vtiskl do řady svých stand-upových výstupů, ale také do několika básnických a povídkových knih i do humoristické knižní série o ajťácích.

Ajťák Lukáš Pavlásek

„Vymyslel jsem si takovou sérii o ajťácích,“ představil Pavlásek svoje knihy v Show Jana Krause. „Já jsem sice také dělal v IT, ale není to o mně. Jsou to takové vymyšlené humorné příběhy a tohle je třetí díl, který právě vyšel, a tam se to všechno završí,“ dodal.

Pavlásek prozradil, že se v jeho příbězích zrcadlí to, jak ajťáci narážejí na realitu světa, a ve třetím dílu se jeden z nich začne mstít všem, kdo se jim smějí. Moderátorově pozornosti ale neunikla ani kniha básní doprovázená autorovými fotografiemi s názvem Racek a moře.

Lukáš Pavlásek v Show Jana Krause
Autor: FTV Prima / Show Jana Krause Lukáš Pavlásek v Show Jana Krause

„Já píšu básně furt,“ reagoval umělec na dotaz, jestli sbírka náhodou nevznikla v souvislosti s jeho novým vztahem. „Tyhle básně jsem napsal na cestách. Fotím si na mobil a k tomu jsem si psal básně. Třeba v letadle.“

Ve své poetické rovině se věnuje i dětem a jeho básničky prý u nich mají velký úspěch. Jeden chlapeček nedávno údajně vyhrál s jeho básničkou dokonce i recitační soutěž. „Ony jsou ty básničky takové nezbedné, tak se dětem líbí,“ vysvětlil Pavlásek.

Lukáš Pavlásek musel o svou lásku zabojovat

I když Jana Krause Lukášova literární produkce velice zaujme a prolistuje téměř všechny knihy, které mu jejich autor věnoval, zajímal se také o jeho soukromý život. Pavlásek prozradil, že je už od roku 2015 ve spokojeném vztahu se svojí přítelkyní Denisou. „Poznali jsme se na filmovém festivalu ve Slavonicích,“ zavzpomínal na jejich seznámení a pak vtipně popisuje, jak o ni musel zabojovat. „Najednou tam na ni začal dorážet takový svalnatý… neřekl bych, že typově úplně odlišný než já, ale trochu jiný byl…“ vylíčil Lukáš s tím, že nakonec všechno dobře dopadlo.

„Ona se nade mnou slitovala a od té doby jsme spolu,“ přiznal Pavlásek, který má také své skalní fanoušky. Podobně jako má Jan Kraus pana Odvárku, doprovází Lukáše Pavláska na většinu jeho představení pan Heřman.

Na Lukáše Pavláska a další hosty, kterými jsou herečka Alice Bendová a kuchař Marek Pavala, se podívejte v premiéře dalšího dílu Show Jana Krause ve středu 3. listopadu ve 21:35 na Primě.

Lukáš Pavlásek promluvil o svatbě s Ivou Pazderkovou.

Lukáš Pavlásek: Svatba s Ivou Pazderkovou? Úlet! Oba jsme se pak styděli

Alice Bendová

Alice Bendová: Instagram je moje nová práce. Prozradila, čeho nejvíc lituje

reklama

Související témata: Show Jana Krause , hosté show jana krause , Lukáš Pavlásek , FTV Prima , Show Jana Krause online , Iva Pazderková , vztah

reklama

Přečtěte si také

reklama