Sex a vztahy

5. června 2018 07:30

Martina Čerňanská

Existuje opravdu ideální partner? To víte, že jo. Hodně ale záleží na vás!

Přebíráte mužské jako horké brambory? Jednou s tím a podruhé už zase s jiným? Nebo se naopak trápíte pořád s tím stejným prevítem a pocit štěstí, jak už to tak bývá, zase v trapu? Máme pro vás hromadu indicií, které vás navedou tím správným směrem.

Tedy do cílové rovinky šťastného a harmonického vztahu.

Pan Zadaný a jeho kolega Ženatý

Tak na tyto chlapíky se rovnou vykašlete. Zaprvé vám dají pocítit, jak vypadá nenaplněná láska, a za další se v tom „nevztahu“ vydržíte plácat dost dlouho, než pochopíte, že tady vám opravdu pšenka nepokvete a vy tak půjdete zase o dům dál.

Nechtějte být tou druhou, když jako nic na světě toužíte právě po regulérním soužití. Přece si skrz toho parchanta nechcete oči vyplakat. A taky pozor na to, že karma je opravdu zdarma. A až jednou budete šťastně vdaná, může přijít paní, jež je veselá v rozkroku a budete mít parohy zase vy.

Zkrátka a dobře si uvědomte, co od muže očekáváte a dle toho si vyberte správný prototyp. Vybírejte nejenom srdcem, ale zkuste do této činnosti povolat i rozum. Uvidíte, že vám to půjde hned mnohem lépe.

To, co vyzařujete, tím lákáte druhé

Máte smůlu na samé lepší a pořád nevíte proč? Zkuste zapracovat na svém já, sebevědomí a celkově se pokuste o sebepřijetí a také sebelásku. Chlap, co nejde pro facku daleko, si totiž vyhlídne ženu, co se nebude bránit a bude jeho peskování naslouchat. Ta, co má všech pět pohromadě, by ho totiž poslala tam, kam slunce nesvítí. A tito chlápci nemají rádi komplikace.

Soustřeďte se proto na sebe a uvidíte, že vaše aura zasáhne toho, kdo je na stejné vlnové délce. A vy přece chcete pohodáře se srdcem na dlani, že? Tak se k těmto vlastnostem doberte i vy.

Na každého z nás čeká ten pravý či ta pravá

Rozhodně souhlasíme. Ale je potřeba si onu naši polovičku nepředstavovat v růžových barvách a držet se při zemi. Nemusí mít bourák za všechny prachy, obnos peněz, co vydrží na pět dekád za sebou, a k tomu i pekáč buchet. Ideální protějšek hledejte úplně za jinými přívlastky. A nejlépe za těmi, které máte i vy sama. Protiklady se sice možná přitahují, ale rozhodně spolu nevydrží tolik, jako ti, co jedou na stejné vlně, mají stejné koníčky a vyznávají stejný životní rytmus.

Co tedy dělat, abyste prožila konečně vztah plný souznění?

  • Usmívejte se, buďte pozitivní, milá a nechtějte si stěžovat na celý svět.
  • Na nic si nehrajte. Všechno se dřív či později provalí. Ať vás ten dotyčný pozná takovou, jaká ve skutečnosti jste. Nikdy nevíte, s kým začnete společně žít. A co potom to vysvětlování….
  • Muže dostanete mimo jiné skvělým sexem. Tak nebuďte netykavka. Na to pánové opravdu neslyší.

Mohlo by vás dále zajímat:

autor: LZ

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.