Dolanský se chystá pokořit Prachaře! Poprvé jako kapitán v Máme rádi Česko

Máme rádi Česko V Takový je kapitán Dolanský

Zábavný pořad Máme rádi Česko má nového kapitána týmu Bílých a také nového vyzyvatele vůdce Červených Jakuba Prachaře. Je jím herec a jeho dlouholetý kolega z Ohnivýho kuřete Jan Dolanský. Pusťte si na videu v úvodu, jak moc bojovně je Jan naladěn! Připomeňme, že Jakub byl dosud neporazitelný.

Jako Mike a Burák v Ohnivým kuřeti jsou hodní kluci, které nadevše spojuje láska ke gastronomii. (Podívat se na ně v oblíbeném seriálu Ohnivý kuře můžete TADY). Jak blízko k sobě herci Jan s Jakubem ale budou mít teď v show Máme rádi Česko?

Jan byl na začátku natáčení zábavného vědomostního pořadu v lehkých rozpacích. Nepokrytě uznává, že konkurence v soutěží ostříleném soupeři Jakubovi je opravdu velká. Zároveň slibuje, že se bude ze všech sil snažit o jeho porážku!

Otázkou je, zdali lze vůbec Jakuba Prachaře dohnat třeba v rychlosti na soutěžním tlačítku? "Musíme být horlivější než on," hlásí rozhodně kapitán Dolanský.

Premiérový díl V. řady show Máme rádi Česko uvidíte už v sobotu 22. dubna ve 20.15 na Primě.

Oblíbenou show, která už tuto sobotu prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti českých celebrit, vás opět provede Libor Bouček.

Bílí proti Červeným – vedeni kapitány Janem Dolanským a Jakubem Prachařem. Podívejte se v galerii na první fotky nového kapitána.

Sdílejte článek