Je místo, kde Geňa se Suchánkem nejsou kamarádi! A show Máme rádi Česko to není

Máme rádi Česko V (1): Genzer x Suchánek. Furt proti sobě.

V sobotní premiéře show Máme rádi Česko se to provalí. "Furt jdeme proti sobě." Prohlásili Michal Suchánek s Richardem Genzerem před naplněnou halou. I Libora Boučka jejich tvrzení zaskočilo. O co šlo, si přehrajte v předpremiérové ukázce hned v úvodu a těšte se na pokračování v televizi.

Nejen v legendární Partičce jsou herci a baviči sehranou dvojicí. Už mnoho let! Jak jste mohli slyšet v ukázce, je však místo, kde se jejich vzájemné porozumění zcela vytrácí. Pravda o jejich harmonicky vyhlížejícím koexistování vyšla najevo teprve teď, během natáčení soutěže Máme rádi Česko, kde je také postavili proti sobě. Kdo by to řekl? :-)

Bavte se při sledování celého premiérového dílu show Máme rádi Česko v sobotu ve 20.15 na Primě!

Premiéru nové řady slavné show Máme rádi Česko ovládnou herci a hrdinové Ohnivýho kuřete: Lucie Polišenská, Michal Novotný, Richard Genzer, kteří nastoupí proti Kristýně Leichtovové, Ireně Máchové a Michalovi Suchánkovi.

Hlasujte v anketě níže, na koho z prvních soutěžících se těšíte nejvíc:

Poslechněte si také, co o roli kapatána řekl sám Jan Dolanský:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.