Kolegové z Ohnivýho Kuřete proti sobě. V sobotní premiéře V. řady show Máme rádi Česko

Máme rádi Česko V (1) - upoutávka

V zákulisí primáckého seriálu Ohnivý kuře kolegové a kamarádi, v sobotu večer však soupeři. V prvním díle nové řady slavné show Máme rádi Česko budou soutěžit herci Lucie Polišenská, Michal Novotný, Richard Genzer, kteří nastoupí proti Kristýně Leichtovové, Ireně Máchové a Michalovi Suchánkovi.

Jak moc mají hlavní hrdinové Ohnivýho kuřete rádi Česko? Co o něm vědí a kde mají mezery? Dokáže nový kapitán Jan Dolanský porazit matadora soutěže Jakuba Prachaře? To vše a mnohem víc odhalí show Máme rádi Česko!

Premiéra show Máme rádi Česko začíná v sobotu 22. dubna ve 20.15 na Primě!

Moderátorem zůstává Libor Bouček, prvním kapitánem je herec a moderátor Jakub Prachař. Ve zbrusu nové roli kapitána druhého týmu se pak představí herec Jan Dolanský.

Dolanský: Přemýšlel jsem, jestli to přijmu

„Mám z toho nervy, je to velký pořad. Všichni mají strach, aby svým způsobem nebyli za hlupáky. Lidi to berou jako zábavu. Přemýšlel jsem, jestli to přijmu, protože stát vedle Jakuba a Libora není fakt vůbec jednoduchý. Pak jsem si říkal, že si to člověk může užít, a myslím, že si to teď docela užívám,“ prozradil Jan Dolanský.

Bouček o novém kapitánovi: Honza je klidný, ale jde si za svým

„Honza Dolanský je klidnější než předcházející kapitáni a zatím se mu daří velmi dobře. Myslím si, že Jakub Prachař, který je notorickým vítězem této soutěže, tak může mít oprávněně velký strach z toho, v jaké formě se Honza představuje, protože stát se může úplně cokoliv, Honza je klidný, ale jde si za svým a je to výborná volba,“ řekl Libor Bouček, moderátor show.

Hlasujte v anketě níže, na koho z prvních soutěžících se těšíte nejvíc:

Poslechněte si také, co o roli kapatána řekl sám Jan Dolanský:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.