Která sexy Polka má znát Česko?

Odlehčete si sobotní večer. Těšte se na další dávku humoru. Moderátor Libor Bouček si na nás i VIP soutěžící opět připravil několik záludných otázek a kvízů, týkajících se naší vlasti. V show Máme rádi Česko nebudou chybět ani ukázky ze slavných filmových trháků a hudebních hitů.

Lepší práva na Karlově univerzitě, než lekce alchymie v rudolfínské době. Ewa Farná, zpěvačka původem z Polska, by podle našeho rozhovoru raději zvolila pro život dobu Karla IV. Soutěžit bude ale v červeném týmu pod Rudolfem II. Vzpomínáte na upoutávku k show, v níž spolu do boje vyrážejí kapitáni Martin Dejdar a Jakub Prachař v dobových kostýmech zmíněných vladařů?

Celé díly pořadu můžete sledovat na Prima PLAY. Vše ze zákulisí, bonusová videa a rozhovory, hledejte na webu iprima.cz/mameradicesko

Co dostane kapitána Jakuba Prachaře. To uvidíte večer ve 20.15 na Primě

Dojde i na ukázku profi tance v podání Jana Révaie. Ten bude posilou Martina Dejdara.

Hlasujte v anketě, na koho ze soutěžících 2. dílu se těšíte nejvíc.

(schneidy, kamera: jakunda)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.