Show Máme rádi Česko se vrací! Hvězdy to rozjedou v sobotu na Primě jako jedna rodina

Máme rádi Česko (8) - upoutávka

Oblíbená vědomostní zábavná show Máme rádí Česko se vrací. V sobotu večer si můžete připomenout první díly a s nimi i zrod neporazitelného kapitána Jakuba Prachaře! Už teď se můžete podívat ve vybrané scéně, na koho se těšit a na první soutěžní úkol.

Tým kapitána Jakuba Prachaře bude takřka rodinný. Až na Luďka Sobotu. Po jeho boku totiž stanou Veronika Žilková s Agátou Hanychovou.

V týmu Fanánka Lou Hagena zabojují o body Michal David, Maroš Kramár a Olga Lounová.

Na díl plný zábavy a záludných otázek moderátora Libora Boučka se podívejte v sobotu ve 22.15 na Primě

Jakub vytvořil hvězdnou kapelu

Tak dlouho se Jakub navážel do kapely, až ho Libor vyzval, aby šel ukázat, co sám umí. A aby to ostatním hudebníkům z řad soutěžících náhodou nebylo líto, vytáhl na pódium i je. Poslechněte si nově vzniklou kapelu s Michalem Davidem, Fanánkem, Jakubem Prachařem a zpěvačkou Olgou Lounovou. Jen se podívejte:

Velkolepá zábavná show Máme rádi Česko prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Co všechno vědí slavní o České republice? Večerem provází populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundují mu dva „kapitáni“ v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se střídají, ale kapitáni zůstávají ve všech dílech stejní. Prvním je oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujal populární muzikant, skladatel Lou Fanánek Hagen.

Česko 2013