To je ta kapela Česka: Boom!Band

Není moc vidět, zato je nepřeslechnutelný. Na koncertech po celém světě doprovází například Helenu Vondráčkovou či Karla Gotta. Znáte Boom!Band? Seznamte se na videu rovnou s panem kapelníkem. Hlásil se v hudebních začátcích k „vexlákům“ nebo k „somrákům“ ? :-)

Stejní muzikanti oživují nejednu českou televizní show, jako jsou Máme rádi Česko nebo například klání o nejkrásnější dívku.

Kapela funguje už 18 let. U jejího zrodu stál známý baskytarista Jiří Dvořák, který k sobě přibral několik vynikajících hudebníků. Mezi prvními sólisty, kteří začali s Boom!Bandem spolupracovat, byly pěvecké stálice jako Lucie Bílá a Hana Zagorová. Záhy přibyly další hvězdy, včetně několika zahraničních – Drupi, Anna Rusticano a šansoniérka Mireille Mathieu.

Boom!Band vás baví stejně jako celá show Máme rádi Česko každou sobotu večer na Primě. Pořad začíná ve 20.15

Kdo přijde soutěžit v sobotu? Anketa napoví

Zuzana Schneidewind, kamera: Jan Kundera

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.