V Máme rádi Česko se budou přidělovat netradiční body. Za hezký zadek!

V sobotu ve 20.15 opět vpluje na televizi Prima velkolepá zábavná show Máme rádi Česko. A i tentokrát to bude zábava přímo královská!

Velikánskou soutěž vedou dva pánové – stabilní kapitán Jakub Prachař a kapitán s velikou snahou Martin Dejdar. V červeném týmu Jakuba Prachaře bude soutěžit herec a moderátor Petr Vágner, inteligentní kráska Renata Langmannová, které maminka něco poradila. Co to bylo? A třetí posilou Jakubova týmu bude herec a věčný pohádkový princ Jan Čenský.

Druhý tým zastoupí další krásná modelka Jitka Nováčková, sympatická herečka Monika Zoubková. Do třetice si Martin Dejdar pozval „buldozera“ herce Marka Vašuta. A ukáže se, že zejména volba Marka Vašuta byla hodně prozíravá!

Opět na vás čeká nálož ukázek ze skvělých českých filmů. Tipovat budou soutěžící takové klasiky jako Zabil jsem Einsteina, pánové!, Slavnosti sněženek nebo Vrchní, prchni! I v písničkové části vás pobaví tradiční hity. Těšte se třeba na "Haničku písničku" a Jiřího Šelingera.

Podívejte se na upoutávku:

Popisovací kolo se tentokrát bude věnovat věhlasným literárním dílům. A právě tady nastoupí neporazitelné duo Dejdar–Vašut. Je prostě evidentní, že tihle dva toho mají spolu hodně společného.

Prohlédněte si galerii:

Nevynecháme samozřejmě ani oblíbené hádání osobností na spojených fotografiích, "bouchavou" krabici, slepou mapu a kreslení pořekadel, filmů a dokonce i zvířat. Mimochodem, věděli jste, že krokodýl je česká ještěrka?

To a mnohem více se dozvíte, když v sobotu ve 20.15 zapnete zábavnou show Máme rádi Česko. Bonusová videa najdete jako vždy na stránkách Máme rádi Česko.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.