Marek Němec se ukázal v běžeckém úboru a potil krev. Podařilo se mu překonat psa?

Herec Marek Němec (41) je známý svým důvtipem. Nyní diváky překvapí v nové zvířecí show svými fyzickými dovednostmi. Soutěžit ovšem bude v běhu proti psím rekordmanům a rozhodně to nebude mít jednoduché.

Každou sobotu startuje nová původní zábavná show ze světa zvířat, ve které nebude nouze o zábavu ani napětí. Opět vám představíme tři zvířecí šampiony, tři zvířecí rekordmany a tři známé tváře, které v několika soutěžních kolech prokážou nejen své znalosti ze světa zvířat, ale také zručnost a taktické dovednosti. Ve druhé epizodě show Šampioni, vysílané v sobotu ve 20:15, si přijdou na své mimo jiné i dámy. Budou mít totiž možnost vidět sexidola Marka Němce v běžeckém úboru.

Herec musel za co nejkratší dobu uběhnout vzdálenost 400 metrů a zkusit tak překonat nejrychlejšího psa. Jak se ukáže, tento úkol nebyl vůbec jednoduchý a Marek Němec potil krev. „Tohle opravdu nemohu přežít, můžu teď nadiktovat PIN a PUK ke kartě, kdybych to nezvládl?“ nechal se slyšet herec. Jestli opravdu dokázal předběhnout nejrychlejšího psa, zjistíte už v sobotu večer.

Výhra jde na dobrou věc

V pořadu není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a pomoci dobré věci. Naši soutěžící z VIP panelu budou získávat i ztrácet během jednotlivých sekvencí pořadu body. Soutěžící s nejvyšším počtem bodů se stane vítězem a svou výhru, která bude ve formě hodnotných darů, věnuje zvířecímu hrdinovi, který pomohl člověku, případně zvířecí charitativní organizaci.

V každém díle navíc představíme rady a tipy odborníka. Ty se budou vztahovat ke zvířatům, která v daném díle vystoupí. Diváci se například dozví informace o oblečení pro psy, jak zabavit křečka a mnohé další.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.