Celebrity

7. prosince 2023 12:13

Eliška Reiglová

Mariana Prachařová si splnila dětský den. V New Yorku se setkala s Danielem Radcliffem

Herečka, zpěvačka a influencerka Mariana Prachařová (29) si splnila sen. Už v listopadu se rozhodla na čas odletět a tři týdny strávit v USA, konkrétně v New Yorku. Ten považuje za své šťastné místo a jak se ukázalo, nepletla se. Nyní si tam totiž splnila velký sen a setkala se s představitelem Harryho Pottera.

Není snad jediný fanoušek Harryho Pottera, který by se netoužil setkat s herci a mít možnost se s nimi vyfotit nebo prohodit pár slov. Pro českého příznivce není šance na takové setkání zrovna vysoká, představitelé oblíbených postav přece jen žijí celé stovky kilometrů daleko. Mariana Prachařová se proto může skutečně radovat.

Dcera Dany Batulkové a Davida Prachaře se na poslední předvánoční týdny vypravila do New Yorku a díky tomu si splnila něco, po čem toužila od dětství. Osobně viděla Daniela Radcliffea a měla dokonce to štěstí, že jí zapózoval na selfie. Její už tak skvělý výlet se tak nyní dá považovat za perfektní.

„Dětskej Harry Potter sen splněn a já mám do **dele fotku s Danielem Radcliffem. New York už nemůže bejt lepší. Já nechápu a jsem šťastná jak malý dítě,“ napsala nadšená Prachařová k fotografii, na které má představitel legendárního kouzelníka na obličeji respirátor, aby se v davu lidí chránil před nemocemi.

Během svého pobytu v New Yorku už Mariana stihla spoustu typicky turistických aktivit. Například bruslila na kluzišti v Central Parku, navštívila Brooklynský most, šla se pokochat vánočním stromek před Rockefellerovým centem a vydala se na místa z natáčení filmu Sám doma. Setkání s Harrym Potterem se ale stalo pomyslným vrcholem.

Mariana Prachařová loni natočila speciální videoklip:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.