Celebrity

25. března 2023 12:12

Gabriela Kolinová

Zuckerberg se pochlubil třetím potomkem. Z miminka se radují i dcery. Jaké má jméno?

Mark Zuckerberg je trojnásobným otcem. A je to opět holčička. O jejím narození informoval pyšný tatínek na svém instagramovém účtu, kde se pochlubil i dvěma fotkami.

"Vítej na světě, Aurelie Chan Zuckerberg! Jsi takové malé požehnání," napsal šéf firmy Meta, pod kterou spadá i sociální síť Facebook. Na jedné fotce je s novorozenou dcerou Aurelií jeho manželka Priscilla Chan, na druhé vedle miminka leží on sám.

Osmatřicetiletý Mark Zuckerberg a stejně stará Priscilla Chan, která je bývalou pediatričkou, jsou nyní rodiči již tří dcer. Společně mají ještě pětiletou August a sedmiletou Maximu. První dcera se narodila v prosinci roku 2015 a druhá v srpnu 2017.

O tom, že spolu s manželkou čekají dalšího potomka, informoval Zuckerberg už ke konci minulého roku. „Šťastný nový rok! V roce 2023 přijde velké množství dobrodružství a lásky,“ napsal k fotografii s těhotnou Priscillou.

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg hraje českou hru Beat Saber:

Sdílejte článek
Štítky miminko Mark Zuckerberg Meta Platforms Priscilla Chan

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.