Co štve životní ženy Petra Jandy na slavném hitmakerovi? Odpoví video z televizní show MARTA

Manželka Alice Jandová a dcera Marta Jandová, to jsou hlavní ženy v životě Petra Jandy. Obě dvě se také objeví v úterý epizodě televizní show MARTA. Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primu.

Petra Janda je rozhodne legenda české populární hudby. Právě proto si jej jeho dcera pozvala do epizody své televizní show zaměřené na téma legendy. Jenže i legendy mají své mouchy!

Marta Jandová nazývá současnou manželku svého otce Alice láskyplně maceška. V rámci talkshow se jí vyptá, co na jejím otci nejvíce miluje, nicméně prostor dostane i to, co jí na Petru Jandovi vadí. A Marta Jandová to přesně víc, a dokáže to i parádně parodovat. Tipněte si, co by to tak mohlo být, a pak se podívejte na video!

Video ze show MARTA:

Celou show MARTA, v níž se vedle Petra Jandy objeví i kardiolog Jan Pirk a herci Martin Dejdar a Juraj Kukra, sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.