Jakub Prachař a Jiřina Bohdalová vás budou bavit v dalším díle show MARTA

Marta Jandová si do své show zve různé hosty, kteří spolu vždy mají něco společného. Co spolu mají Jiřina Bohdalová a Jakub Prachař? To uvidíte v úterý ve 21.45 na Primě v REPRÍZE show MARTA.

Prvním hostem je Jakub Prachař, herec, muzikant a pokračovatel dlouhého hereckého rodu Prachařů. I jemu Marta Jandová přichystá hned zpočátku velké překvapení – tajného hosta, kterým není nikdo jiný než scénárista Petr Kolečko.

S Jakubem Prachařem ho pojí dlouholeté přátelství, kdy spolu dokonce seděli v lavici ve škole a poté bydleli na koleji.

Jak na školní léta oba vzpomínají? Podívejte se na video ze show MARTA:

Martu Jandovou by zejména zajímalo, kdo z nich dvou je větší bordelář. To nechtěli ani jeden prozradit, dokonale ale popsali své pěstitelské schopnosti. Jaká rostlina jim na koleji ve skříni sama vyrostla?

Trautenberk v roce 2019

Jméno Prachař bývá v hereckém světě vždy spojeno s postavou Trautenberka, kterého v televizním večerníčku Krkonošské pohádky ztvárnil děd Jakuba Prachaře, Ilja Prachař. Podoba mezi nimi dvěma se nedá zapřít, právě proto Marta Jandová Jakuba Prachaře v Trautenberka ve své show promění.

Jak se jí to povede? Sledujte video:

Druhým hostem v show MARTA je herecká legenda Jiřina Bohdalová. Proč Marta s Jakubem Prachařem pozvala právě ji? Jakkoliv je dělí velký věkový rozdíl, Jiřina Bohdalová a Jakub Prachař jsou velcí přátelé. Jak se ti dva seznámili a co mají společného?

Jak to dopadlo, když si Jiřina pozvala Jakuba do svého kulinářského pořadu? A jaké mají vzpomínky na svatbu Libora Boučka? To a mnohem víc vás pobaví v dalším díle show MARTA v úterý ve 21.45 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.