Mají Juraj Kukura a Petr Janda duševní poruchu? Pobavte se nad jejich písní ve videu z show MARTA

Ačkoliv se ti dva neznají desítky let, pojí je velké přátelství. Právě proto si je společně do své show MARTA pozvala Marta Jandová. Dívejte se v úterý ve 21.35 na Primu, nad textem jejich společné písně se ale můžete pobavit již nyní ve videu.

Juraj Kukura o sobě sice tvrdí, že nemá žádný hudební sluch, to mu ale nijak nebránilo v tom, aby natočil jedno celé hudební, a navíc píseň s Petrem Jandou. Byl to právě Juraj Kukura, kdo za Petrem Jandou přišel s dotazem, co kdyby píseň společně natočili.

Hitmaker Janda to považoval za super nápad, a hned se do tvorby písně vložil. Vy si teď můžete poslechnout, jaký vtipný text vymyslel.

Sledujte video ze show MARTA:

Chcete se dozvědět, jak se Petr Janda s Jurajem Kukurou seznámili a proč si Jura Kukura i po desetiletích stále vyká se svou manželkou? Tak sledujte v úterý od 21.35 na Primě celou epizodu show MARTA.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.