Michal David, Sagvan Tofi a Vendula Pizingerová, to jsou hosté úterní show MARTA

Jak se Michal David seznámil se svojí ženou, v čem ho překonal Sagvan Tofi a o kolik let mladšího muže má Vendula Pizingerová? To vše se dozvíte v úterý ve 21.35 na Primě v další epizodě show MARTA.

Hosté druhé epizody televizní show MARTA spojuje smutná záležitost – životy Michala Davida a Venduly Pizingerové poznamenala rakovina, oběma hostům Marty Jandové zemřely na zákeřnou nemoc děti. Právě v tu chvíli se mezi nimi dvěma utvořilo zvláštní pouto. A nemějte obavy, show MARTA se rozhodně ani tentokrát neponese ve smutném rytmu.

Podívejte se na upoutávku show MARTA:

Michal David se rozpovídá mimo jiné o tom, jak se již coby známý zpěvák oceněný mnoha vítězstvími v soutěžích seznámil se svojí ženou. Díky jeho slávě to rozhodně nebylo…

Mrkněte se na to již nyní ve videu:

O Michalovi Davidovi se všeobecně ví, že věří na moc karet i horoskopy. Dojde proto i na to, že Martě Jandové bude vykládat karty.

Sám se také rozhovoří o svých zážitcích z minulých a budoucích životů:

Na odhlečenější hovor dojde v momentě, kdy se představí jeho tajný host – Marta Jandová vybrala jako překvapení Davidova dlouholetého soukmenovce Sagvana Tofiho. Jak vidno, ty dva pojí nejen letité přátelství, ale hlavně plno peprných vzpomínek.

Podívejte se již nyní na jednu z nich v sestřihu:

Druhým Martiným hostem bude Vendula Pizingerová. Hovořit se samozřejmě bude o jejím projektu Kapka naděje a o době, kdy se za smutných okolností sblížili s Michalem Davidem. Ale to zdaleka nebude vše, Martu Jandovou bude samozřejmě zajímat i to, jaké to bylo žít po boku Karla Svobody a jaké je to nyní s výrazně mladším mužem:

Show MARTA sledujte v úterý ve 21.35 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.