Marta Jandová se pochlubila fotkou s manželem i dcerou. Užívají si sluníčka v Egyptě
Marta Jandová (52) už tak trochu zahájila letošní sezónu letních dovolených u moře. Společně s rodinou si totiž vyrazila do Egypta, a to poznávat krásy podvodního světa při potápění v Rudém moři. Odtud se pochlubila rodinným snímkem plným slunce i pohody, na němž kromě manžela Miroslava nechybí i dcera Maruška (12), z níž už je velká holka.
Marta Jandová a její manžel, gynekolog Miroslav Verner, nevyrazili do Egypta za žádným šnorchlováním u pláže. Jak se známá zpěvačka pochlubila na sociálních sítích, vyrazili pod vodu v neoprenech i s kyslíkovými bombami. A zážitek to nepochybně byl veliký.
„Prázdniny u moře. Akorát u něj neležíme, ale zkoumáme. Potkali jsme různé druhy ryb, okouknul si nás žralůček, dnes zamávala želva a zavlnila se muréna. Mám před potápkem velký respekt, ale koníček je to krásný. Mávám ploutví a posílám sluníčko,“ vzkázala Jandová od Rudého moře.
Kromě manžela s nimi do Egypta odjela i dvanáctiletá dcera Marie, která si tak dopřává už dva měsíce před koncem školního roku první letní dovolenou. Jak je z fotek patrné, Martu s manželem jejich dcera zřejmě doprovází i při potápění do hlubin Rudého moře, kde se rodinka setkává se všemi známými obyvateli zdejších vod. Na jednom ze snímků je totiž také zachycena v neoprenu a s hloubkoměrem na ruce.
Maruška se narodila 7. srpna 2013 a letos v létě tak oslaví již své 13. narozeniny. Zpěvačka její soukromí bedlivě chrání, a tak na snímcích z Egypta její obličej překryla různými emotikony. I přesto je z fotek vidět, že z dcery Marty Jandové a Miroslava Vernera už vyrostla velká holka, která s rodiči ráda cestuje i sbírá zážitky.
Čtěte také: Andrea Pomeje prožila náročné období: Zemřela jí blízká osoba a ona se zhroutila
„Další výlet do podmořského světa za mnou. Potkali jsme delfíny, žraloky i želvy a milion jiných rybiček a korálů. Nádherný a klidný svět. 13 ponorů (občas jsem se ulejvala a spala), kurz navigace a the big blue. Brzo snad zase,“ ozvala se Jandová z Egypta podruhé. A naznačila, že tahle dovolená vážně nebyla jen o odpočinku, ale spíš o pravidelných ponorech v plném potápěčském vybavení.
Marta Jandová o odstranění prsních žláz: Nechtěla jsem, aby dcera plakala na mém hrobě: