Celebrity

3. září 2023 09:50

Josef Šťastna

Maruška z VyVolených porodila krásného syna, dostal velmi netradiční jméno

Marii Kovácsovou (37) mohli diváci sledovat v oblíbené reality show, kde nebyla nouze o hádky ani erotické hrátky mezi soutěžícími. Dnes žije spořádaným rodinným životem a pochlubila se krásnou novinkou - narodil se jí syn Theo.

Marie, která dnes používá příjmení Tomanová, to ve druhé řadě populární reality show dotáhla na stříbrnou pozici, vítězem VyVolených se stal Antonín Jalovec, kterému ve vile všichni říkali Tony.

Mohlo by vás zajímat: Kykolka z VyVolených je dnes vousatý strýček Gio. Jan Mikulecký prošel obří proměnou

„Na celou tu dobu vzpomínám v dobrém a nemohu říct, že bych něčeho litovala. Já si tehdy ani neuvědomovala, že by mě účinkování ve vile mohlo nějak proslavit, já tam nešla kvůli tomu, abych bojovala o výhru, ale chtěla jsem si to celé užít, poznat nové lidi a nasbírat nové zážitky,“ řekla Marie redakci webu Prima Ženy s tím, že tehdy jí bylo 21 let a pobyt pod dohledem kamer brala jako nekonečný večírek i odpočinek od každodenního obyčejného života.

Naše láska Theo ❤️

Posted by Marie Tomanová on Sunday, September 3, 2023

Mateřství a rodinná pohoda

Po VyVolených se Maruška velmi uklidnila a najela na rodinný život. Přestože s partnerem dohromady vychovávali tři děti (jedno je její a dvě jsou partnera z předchozího manželství), netajila se tím, že by chtěla další miminko. To se jí nyní splnilo, Maruška ukázala na svém Facebooku fotky krásného syna, který dostal jméno Theo. Maminka i miminko jsou v pořádku a Marie se už těší, až poprvé vyjede ven s kočárkem.

Sdílejte článek
Štítky miminko Instagram VyVolení mateřství reality show Marie Tomanová Marie Kovácsová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.