Celebrity

3. února 2023 14:00

Eliška Reiglová

Heidi Janků si v šedesáti střihla taneček na baru. Při divoké show ukázala top formu

Zpěvačka Heidi Janků (60) nepřestává dokazovat, že je showmanka tělem i duší. Vypadá o 20 let mladší, postavu má takovou, že i leckteré dvacátnice by jí mohly závidět, a energie má na rozdávání. Důkazem bylo její neplánované vystoupení v pražském baru Kozička, kde zpívala a tančila na baru na jeden ze svých největších hitů. O spontánní show pro Prima Ženy promluvila.

Z Heidi Janků se v podstatě přes noc stal hit internetu. Postaral se o to moderátor Leoš Mareš, který společně se zpěvačkou a Štěpánem Kozubem navštívil bar Kozička. Heidi natočil za zpěvu písně Když se načančám, během které ji přítomní pánové vysadili na bar, kde si mohla nejen zazpívat, ale i zatančit.

Ve společnosti oblíbené zpěvačky by si zřejmě přál strávit večer každý dobrý pařmen, protože o zábavu s ní je nepochybně postaráno. Sama Heidi Janků, jejíž video bylo natočeno o půl třetí ráno, přiznala, že se příjemně odvázala.

Opilá jsem nebyla, na stole jsem často

„Úplně střízlivá jsem nebyla, ale nebyla jsem opilá. Všechno si pamatuju, samozřejmě nějaké drinky byly, ale nebylo toho extrémně moc, že bych padala. To bych si asi netroufla vylézt na ten bar, kdybych byla opilá,“ zasmála se Heidi Janků pro Prima Ženy.

Mohlo by vás zajímat: Na Dádu neměl čas. Felix Slováček řekl, proč manželku nevzal na oslavu Heidi Janků

V kratších šatech a kozačkách to Heidi neuvěřitelně slušelo, s její hmotností se navíc nikdo nemusí bát, že by bar či stůl nějaký taneček neustál. Koneckonců má zrovna tohle zpěvačka dobře ozkoušené, protože se nad podlahou neocitla poprvé.

„Když je dobrá společnost a tak nějak se to sejde, tak na baru, respektive na stole, jsem byla docela často. Zvlášť když jsem slavila narozeniny, tak jsem si to takhle užívala. Není to samozřejmě každý den nebo každý týden, ale občas, když je dobrá parta, tak na tom stole skončím,“ přiznala dobře naladěná Heidi Janků.

Jak Heidi Janků slavila šedesátiny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.