Celebrity

23. listopadu 2022 11:50

Tomáš Durčák

Na Dádu neměl čas. Felix Slováček řekl, proč manželku nevzal na oslavu Heidi Janků

Energická a na svůj věk rozhodně nevypadající zpěvačka Heidi Janků uspořádala ke svým 60. narozeninám již druhou velkou oslavu. Pozvala na ni nespočet svých dobrých přátel nejen z branže, kterým mimo jiné se svým HeidiBandem zazpívala.

Felix Slováček dorazil bez Dády

Svou první oslavu si užila s přáteli a blízkými minulý týden v Ostravě a druhou naplánovala na den svých narozenin, 23. listopadu, v Praze, kam pro změnu pozvala své přátele i kolegy z branže žijící v hlavním městě. Opět to byla velká jízda a Heidi Janků na pódiu i parketu opět zpívala a tančila ve velkém stylu.

Mezi pozvanými byl i saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček (79), který však dorazil bez manželky Dády Patrasové (66). A jak pro Prima Ženy prozradil, popravdě ani sám nevěděl, z jakého důvodu Dáda na oslavu nemohla dorazit.

Heidi Janků v loňském roce v Show Jana Krause:

„Já popravdě ani nevím. Zrovna jsem se totiž vrátil z Tenerife a hned jsem zamířil na oslavu, aniž bychom se vlastně vůbec potkali,“ vysvětlil Felix s tím, že Heidi jako dárek přinesl dobré víno a zároveň ji při příležitosti vzájemného setkání požádal, zda by byla ochotna příští rok vystoupit na jeho 80. narozeninách, s čímž údajně souhlasila.

Na oslavě nechyběly legendy české hudební scény

Popřát Heidi vše nejlepší k požehnanému životnímu jubileu však dorazili i další hosté. Nechyběla třeba herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (59), která svou oslavu šedesátin bude mít příští rok v září, kolegyně Petra Černocká (72) nebo herec Ladislav Ondřej (31), s nímž se Heidi zná mimo jiné z divadelní komedie „Jsem krásná“.

Kromě samotné oslavenkyně na oslavě zazpíval také slovenský zpěvák a spoluzakladatel kapely Elán Vašo Patejdl (68), jehož vystoupení na svém Instagramu sdílela další pozvaná, cvičitelka Hanka Kynychová (54).

Mezi hosty bylo dále možné spatřit hudebního skladatele a producenta Karla Vágnera (80), který nedávno dojemně vzpomínal na zesnulou zpěvačku Hanu Zagorovou, legendárního televizního hlasatele Alexandera Hemalu (70) nebo zpěváka Stanislava Hložka (68), který v létě podstoupil složitou operaci srdce a tudíž dlouho nikam nechodil. Zatímco někteří hosté odešli domů ještě v relativně rozumnou hodinu, nestárnoucí Heidi pokračovala na parketu dál i na následné afterparty.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.