Celebrity

2. listopadu 2022 16:45

Vanesa Havlíková

Yvetta Blanarovičová o synovi: Hodně cvičil moji psychiku. Měli ho za mého milence

Show Jana Krause (35) - upoutávka

Yvetta Blanarovičová (59) je česká herečka a zpěvačka slovenského původu. V legendární červené pohovce u Jana Krause se rozpovídala o své pětaosmdesátileté mamince, která má elánu na rozdávání. Prozradila, co ji nyní čeká v profesním životě a pobavila synem Matyášem, o kterém si veřejnost myslela, že je její mladší milenec.

Když Yvetta Blanarovičová zrovna nehraje v divadle či nevystupuje na koncertech, můžete ji zastihnout na sociálních sítích, kde je čím dál více aktivní a užívá si přízeň svých sledujících. Sdílí s nimi různé osobní trampoty či vtipné rozhovory.

Maminka Yvetty je čilá i ve svých 85 letech

Nyní se představila v pořadu Show Jana Krause, kde ji hned na úvod moderátor překvapil otázkou, zda je pokorná. „Kdybych si v letech, kdy jsem byla v divadle nebo ve filmu, moc vyskakovala, tak bych asi dostala po papuli,“ odpověděla umělkyně, která je na sociálních sítích aktivní společně se svojí pětaosmdesátiletou maminkou. „Ona je nesestřelitelná… Pořád mi leze na štafle. Kupříkladu když je doma najednou ticho, tak vím, že někam leze,“ vyprávěla Yvetta o své mamince, která je i ve vyšším věku stále velmi čilá.

„Babi je prostě výborná! Na jaře jsem udělala osm pytlů zeminy, dala jsem je do předsíně, a zase nastalo to ticho… a ona těch osm pytlů zeminy odnesla do blízkého lesa a tam to rozhodila. Ve svých osmdesáti pěti letech.“ A kde se vzala ta zemina? „Za covidu jsem si řekla, že než abych koukala do zdi, tak jsem v tom velmi moderním baráku osadila terasu. Kromě brambor a cibule jsem tam nasadila úplně všechno. Zkrátka jsem se nudila,“ prozradila zpěvačka, čím si krátila čas během pandemie.

V zahradničení našla novou vášeň

Políčko, které si na terase zpěvačka založila, jí prý následně vydalo slušnou úrodu, takže si vypěstovala, co zrovna potřebovala. „Měla jsem tam rajčata, okurky, papriky… nevěděla jsem, co nás čeká, a strašně jsem se nudila,“ zdůraznila ještě jednou a dodala, že ta doba je naštěstí pryč a nyní ji čekají koncerty a účinkování v činohře.

Syna Matyáše označovali za milence, ne syna

Herečku Yvettu Blanarovičovou často na společenské akce doprovází syn Matyáš, kterého fanoušci dlouho podezřívali a tvrdili, že se jedná o jejího tajemného mladšího přítele.

Zpěvačka si v zábavné show posteskne, že právě její syn Mates, který nikdy moc divadlu neholdoval, začal nyní chodit na různá představení, ale ne na ta její. „Teď si k tomu nachází cestu, ale chodí tedy na představení, kde nehraju. A docela ho to i zajímá,“ objasnila.

Jan Kraus vznesl podezření, že je to možná kvůli nějaké nové známosti. Na to konto se Yvetta podělila o vtipné historky. Například jak bulvární novináři považovali syna Matyáše za jejího mladého milence či jak se po ránu v kuchyni seznámila s jeho přítelkyní. „Matyáš byl vůbec výborný, protože on mě hodně cvičil… zejména moji psychiku, no…,“ dodala Yvetta s úsměvem na tváři v Show Jana Krause, kterou můžete sledovat ve středu večer na Primě.

Na závěr se Jan Kraus dočkal od Yvetty obdivného vyznání. „Já jsem do vás… ne, to nemůžu říct… vy jste byl takový lump, že já jsem si vždycky říkala, proč já mám nejradši takové lumpy!,“ zakončila moderátora svou otevřeností.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.