Felix Slováček vyrazil na dovolenou s dětmi. Svou manželku Dádu nechal doma

Dáda Patrasová bourala

Saxofonista Felix Slováček si vyrazil spolu se svými dětmi vyčistit hlavu na dovolenou do Turecka. Svou ženu Dádu Patrasovou nechal doma. Ta před nedávnem nabourala jejich luxusní auto a odmítla se podrobit dechové zkoušce.

Felix Slováček se rozhodl strávit pár dní mimo Českou republiku pouze ve společnosti svých dvou dětí – Aničky (26), Felixe (38) a vnoučat. Čas strávený u moře si náležitě užívá a kromě relaxu se o nic nestará. „Je mi tu blaze. Nedělám vůbec nic, jenom odpočívám, plavu a debužíruju,“ řekl deníku Blesk Slováček.

Se svou ženou Dagmar Patrasovou jsou momentálně „na ostří nože“ poté, co nabourala auto jen nedaleko jejich společného domu. Následně se odmítla podrobit dechové zkoušce a nepodstoupila ani krevní test. Slováček navíc ten den slavil své narozeniny a celá situace ho natolik rozladila, že svou ženu nepozval na oslavu.

Felix Slováček: Bylo by fajn, kdyby jí to konečně došlo

Saxofonista se domnívá, že odloučení a samota je přesně to, co jeho ženě prospěje, a doufá, že bude zpytovat svědomí a uvědomí si následky svých činů. „Bylo by fajn, kdyby jí to konečně došlo,“ svěřil se Felix v naději, že se dá Dáda brzy do pořádku. Zároveň dal jasně najevo, co by se stalo, kdyby následovala opačná varianta. „Potom se nemůže divit, když se začnu poohlížet po úplně normální ženský, se kterou je možná nějaká komunikace,“ dodal hudebník.

Dáda se od nehody ukázala poprvé na veřejnosti

Patrasová se poprvé od nehody objevila na veřejnosti na pohřbu Josefa Abrháma (†82), kam ji doprovodila kamarádka. Abrhám byl její dobrý přítel a herecký kolega, se kterým natočila nezapomenutelnou scénu ve sprše ve filmu Vrchni, prchni. „Vrchní, prchni! byl jak pro mne, tak pro Pepu klíčový,“ vzpomínala Patrasová na pohřbu.

Slováček na pohřeb svou manželku sice nedoprovodil, ale je rád, že se tam objevila. „Jsem rád, že tam Dáda šla. Abrhámova smrt ji dost ranila. Měla ho ráda, vážila si ho jako herce i člověka,“ řekl deníku Blesk. „Kdybych byl v Praze, tak bych Dádu na pohřeb samozřejmě doprovodil, i když já jsem se s Josefem Abrhámem vlastně neznal,“ vysvětlil situaci Slováček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.