Dali se dohromady při natáčení McLeodových dcer. Ona závislá na heroinu, on oběť pedofilů

Natáčení McLeodových dcer přineslo do života některým účinkujícím velké štěstí.

Australský fenomén, který má za sebou osm sérií, přinesl některým protagonistům i životní partnery, jak tomu tak bývá.

Je zajímavým faktem, že než se nejúspěšnější australský seriál začal vůbec natáčet, trvalo to dlouhých devět let, než se autorce námětu podařilo přinutit televizi, aby seriál natočila. Televizní vedení bylo totiž dlouho přesvědčeno o tom, že ženy, které tvrdě pracují na australském ranči a prožívají své osobní životy na australských planinách, nebudou diváky zajímat.

TRNITOU CESTU VZNIKU MCLEODOVÝCH DCER SI MŮŽETE PŘEČÍST TADY

ZA INSPIRACÍ K SERIÁLU MCLEODOVY DCERY STOJÍ OBYČEJNÁ FOTKA Z ČASOPISU

Závislost na heroinu

Před nějakou dobou jsme psali i o těžkém osudu jedné z hvězd seriálu McLeodovy dcery, Zoe Naylor se ve svých devětatřiceti letech přiznala veřejně k tomu, že byla závislá na heroinu.

"Nazývala jsem se ´party girl´, neušla mi žádná zábava. Ale pravdou je, že v mých pozdních teenagerovských letech a dál jsem byla závislá na heroinu. A před sedmi lety jsem se dala na strastiplnou cestu a zotavuju se ze závislosti," říká Zoe Naylor, která ztvárnila Regan McLeod.

Naylor se totiž před sedmi lety usadila se svým hereckým kolegou Jeffreym Aaronem, kterého potkala během natáčení. "Bylo mi dvaatřicet a byla jsem konečně připravená začít nový život," vysvětluje herečka, které se v pětatřiceti narodilo první dítě. Před rokem porodila druhé dítě a svůj vysněný sen s názvem Hollywood prý zatím na pár let odstavila. Jestli se k němu jednou vrátí, je otázkou, jelikož s Aaronem, který na australském televizním poli sklízí jeden televizní úspěch za druhým, jsou momentálně spokojenými rodiči na plný úvazek.

Herec McLeodových dcer obětí pedofilů

Představitel seriálového Alexe Ryana to stejně jako jeho životní polovička, v životě neměl lehké. Aaraon Jeffrey byl v dětství obětí sítě pedofilů "v průběhu několika let". Herec trávil dětství a teenagerovské období v australském Auklandu. Jeho potlačená zkušenost mu znovu vplula do vědomí během doby, kdy mu bylo okolo pětadvaceti let a vedla k nervovému zhroucení a ukončení jeho kariéry.

Sledujte McLeodovy dcery na Prima LOVE každý den v 16.05 a v 17.00.

JAK VYPADAL NÁSLEDUJÍCÍ ŽIVOT HVĚZDY Z MCLEODOVÝCH DCER SE MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

Sledujte McLeodovy dcery na Prima LOVE v 16.05 a v 17.00

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.