Říkali mi lidský traktor, tvrdí herec z McLeodových dcer, jenž byl obětí pedofilů

Představitel statného Alexe Ryana v australském seriálu McLeodovy dcery má za sebou dost pohnutou minulost, kterou musel léčit na farmě, kde objevil svoje obrovské schopnosti. McLeodovy dcery můžete vidět denně na Prima LOVE po 16. hodině nebo online.

Seriál zaznamenal fenomenální úspěch už během prvního dílu, ačkoliv dostat ho na televizní obrazovky trvalo devět let.

Většina televizních expertů totiž v devadesátých letech tvrdila, že na ženy na farmě nebudou koukat žádní muži. Rodinný seriál si ale našel svoje diváky hned a s úspěšnou sledovaností pokračoval až do konce.

DETAILY O TOM, JAK VZNIKALY MCLEODOVY DCERY SE DOZVÍTE TADY

Drsný život herce nejen v seriálu

Charakter Alexe Ryane byl perfektním oživením ženského světa v seriálu McLeodovy dcery. Ryan je statný muž, který tak trochu nadbíhá Claire McLeodové. Mezi nimi je sexuální napětí, které by se dalo krájet a ještě by zbylo na ostatní sestry. Alex je v seriálu sexy sebevědomý muž, který nevěří na přátelství mezi muži a ženami, a možná proto ho Claire tak přitahuje. I tak ho během osmi řad McLeodových dcer nečekala žádná procházka růžovou zahradou. Ryan přišel o svou první lásku, proběhlo několik smrtí v rodině a další partnerské problémy.

Náročný život má však i sám jeho představitel. Nedávno jsme vás informovali o tom, že Aaron Jeffrey byl v dětství obětí pedofilů.

Jako oběť se nevnímal až do pětadvaceti let, kdy se jako mladý herec zhroutil a přestal hrát. S touhou vyřešit vlastní problémy, se odebral na farmu, kde studoval teologii. "Celou dobu na farmě jsem si říkal, že hledám svůj příběh. Hledám příběh, který můžu vyprávět dál, abych měl dát co světu jako herec," vysvětluje Aaron Jeffrey, který si během natáčení McLeododvých dcer našel v jedné z postav dokonce i manželku a budoucí matku jeho dětí.

Během restartu na farmě v sobě v každém případě objevil i schopnosti, o kterých dlouho nevěděl, ačkoliv jsou na první pohled viditelné. Jeffreymu říkali na farmě "lidský traktor" kvůli jeho nadměrné síle, s kterou dokázal urchlit veškeré zemědělské práce.

Jeffrey Aaron přiznává i to, že se během práce na farmě každý den modlil, aby se mohl vrátit k hraní. "A najednou jsem ze dne na den zase začal znovu hrát. V pondělí jsem si sehnal agenta, ve čtvrtek jsem dělala casting na McLeodovy dcery, v pátek jsem tuto roli dostal. Za dva týdny jsem byl v Adeleide připravený natáčet seriál," usmívá se mužská hvězda australského seriálu, která se i po letech těší u televizních fanoušků oblibě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.