Milan opět řádí a soupeřům leze na nervy. Co řekne na Filipovo okázalé bydlení?

Prostřeno! XXIII (98) - Milan řádí

Milan je svérázný muž. V soutěži ukáže, že se rád baví, ale bohužel nezná míru. Jak dopadne středeční večer u Filipa v bytě zařízeném jako zámek?

Ve středu překvapí číšník Filip. Toho do soutěže přihlásil přítel. Pokud by vyhrál, vzal by přítele na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví barvení zástěr fixy. Své menu si vybral proto, že má rád sladko-slané kombinace. Sám o sobě tvrdí, že je citlivý, laskavý, náladový a netrpělivý. Rád připravuje česká jídla a nejraději peče sladké. To má velmi rád, stejně tak českou kuchyni a pizzu. Mezi jeho oblíbená jídla patří kuřecí steak s pepřovou omáčkou a šťouchané brambory. V životě se řídí mottem: „Na nic nečekej!“ Dočká se tedy své výhry?

U stolu nad dezertem Milan prohlásí, že bude chodit na doučování k Václavovi. Ten ho taktně odmítne, ovšem Milan se nedá zastavit. Že by mu nedocházelo, že jeho chování není ostatním u stolu příjemné? Jak se s ním ostatní vypořádají, sledujte už vpodvečer.

Podívejte se, jak má Filip vybavený byt:

Překombinované bydlení

Filipovo menu se bude skládat ze švestek obalených ve slanině, hráškového krému, kachního prsa s batátovým pyré a crème brûlée. Filip překvapí nejen vařením, ale i výbavou bytu. Milanovi se zdá, že to má hostitel doma překombinované. Jiní zase řeší, jak se takový prostor asi vytápí nebo uklízí. „Tipoval jsem Filipa na supermoderní zařízený byt,“ prozradí Václav. Jak si u svých soupeřů hostitel povede a co řeknou na jeho zábavu v podobě barvení zástěr fixy?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.