Celebrity

17. června 2022 19:28

redakce Prima Ženy

Místo zásnub rozchod. Miss Kočendová oznámila konec vztahu se známým kadeřníkem

Natálie Kočendová (22) si poslední roky prochází velmi náročným obdobím. V roce 2020 jí nejprve lékaři nesprávně diagnostikovali rakovinu dělohy. Nedlouho poté navíc prožila obrovskou bolest v podobě potratu v pokročilé fázi těhotenství. Dítě čekala s přítelem Lukášem Vlačuhou (31), který jí byl po celou dobu oporou. Nyní však modelka oznámila, že se rozešli.

Okouzlující kráska Natálie Kočendová, která se v roce 2020 stala třetí nejkrásnější Češkou v soutěži Miss Czech Republic a získala titul Miss International Czech Republic, zveřejnila překvapivou, avšak jak se ukázalo, ne až tak čerstvou zprávu na svém instagramovém účtu. „Touto fotkou jsme vám chtěli oznámit zásnuby… Osud tomu chtěl jinak. Naše cesty se už nějaký čas zpět rozešly. Dále pokračujeme jako přátelé a jsem Lukymu za vše velmi vděčná,“ informovala v příspěvku. „Po rozchodu se vždy ukáže pravá tvář, ty jsi mi ukázal, že jsi opravdu jeden z nejlepších lidí v mém životě. Vždy tady budu pro tebe,“ vzkázala svému nyní již bývalému partnerovi.

Lukáš Vlačuha, který je pod přezdívkou Laky Royal známý také jako kadeřník slavných, sdílel na svém profilu tutéž fotografii. Byl však daleko sdílnější. „Přesně tuhle fotku jsem chtěl dát ven, když jsem Natálku požádal o ruku! Byl jsem oslepen Láskou a díval jsem se pouze mým směrem. Byl jsem sobecký a myslel jen na to, co chci já. Neuvědomoval jsem si ,co vůbec Natálka od života chce,“ napsal upřímně a potvrdil, že se rozešli v dobrém a jako velmi blízcí přátelé.

Poukázal také na všechny kritické hlasy, které jeho vztahu s Kočendovou nevěřily. „Každý z vás pochyboval a myslel si, že žijem fejk lásku. Nikdo nám nevěřil a nepřál nám, ona tak krásná a on hnusný, ona tak hodná a on zlý. Naopak jsme ukázali, že i taková je Láska!“ vzkázal všem škarohlídům a jednoznačně dodal: „Nezklamal jsem, nepodváděl a hlavně jsem miloval!“

V USA možná budou potraty postaveny mimo zákon:

Jejich vztah, který Vlačuha označil za bezchybnou lásku, trval dva a půl roku. Již šest měsíců poté, co spolu začali chodit, přitom oznámili, že čekají dítě. Kočendová však pár týdnů před porodem o miminko přišla. Tragická událost oba dva zdrtila. Vlačuha přednedávnem v podcastu Evropy 2 Behind The Scene popsal, jak mizerně se tehdy cítil: „Řekla mi, že už není, tak jsem pak dva dny nežil, s nikým nemluvil, nikoho jsem nechtěl vidět. Ani jsem nepřijel za ní. Přijel jsem až třetí den.“ Krizi způsobenou touto krutou ránou osudu dvojice ustála, oba dokonce snili o velké společné rodině. Tu už si však zřejmě bude každý zakládat s někým jiným.

Sdílejte článek
Štítky rozchod vztah potrat miss Natálie Kočendová Lukáš Vlačuha Laky Royal

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.