Vizážistka proměňuje obyčejné ženy na hollywoodské hvězdy. Jak se vám líbí?

Make-up dokáže zázraky a když k němu zvolíte vhodné oblečení, může z vás být úplně někdo jiný. Make-up artistka Lena Motinova toho využívá bravurně, z obyčejných žen dokáže vytvořit hollywoodské krásky a zvýšit jim sebevědomí. Podívejte se na jejich proměny.

Make-upem i oblečením dovedeme mnohé. Dát najevo svůj názor, být atraktivní nebo třeba cokoliv zamaskovat. Lena tvrdí, že je úplně jedno, zda líčí slavnou herečku nebo obyčejnou ženu. Každá si podle ní zaslouží stejný přístup a pocit, že je královnou večera.

Hollywoodský styl líčení, který známe především z červených koberců, proslavil vizážistku napříč kontinenty. A není divu, její posty na Instagramu, kde porovnává fotografie před a po, jsou neuvěřitelné. Tyto proměny poukazují na jedno – jakákoliv žena může vypadat jako slavné a krásné herečky, které tak obdivujeme na filmových plátnech.

„Na své práci nejvíc miluji, že můžu ženám dopřát ten slavnostní pocit a vidím pak jejich emoce po proměně,“ říká Motinova. Make-up artistka začínala kariéru u kosmetické značky Estée Lauder jako beauty poradkyně.

To bylo před patnácti lety a vždy ji bavilo vzdělávat další kolegyně, v čemž pokračuje nadále. Sama si ale zařídila i vlastní kosmetický salon.

Důraz na obočí je základ

Už několik let je trendem důraz na plné a dobře vymodelované obočí. Sama Lena Motinova říká, že pro jeho úpravu má slabost a dává si na něm hodně záležet. Ostatně obočí rámuje celý obličej, proto na něj během make-upu rozhodně nezapomíná. Proměny žen jsou díky němu velice výrazné.

Instagram jako inspirace

Její práce se objevila v Cosmoplitanu, časopisu Gracia nebo Ok! Magazínu. Kromě toho nabírá fanoušky i na Instagramu, kde jsou její proměny hodně oblíbené. Přední make-up artista Beyoncé, Sir John, tvrdí, že sociální sítě jsou pro lidi pracující s make-upem nezbytné. „Často si některá líčení, na která narazím na Instagramu, ukládám a využívám je k inspiraci,“ prozradil Elle trend posledních let mezi make-up artisty. Lena Motinova mu může dát svým úspěchem na sítích určitě za pravdu.

VIZÁŽISTKA UČÍ, ŽE MÉNĚ JE VÍCE. PŘEDĚLÁVÁ MAKE-UP OBYČEJNÝCH ŽEN

Sdílejte článek
Štítky kosmetika Instagram Hollywood make-up proměny oděv obočí Beyoncé Knowles Estée Lauder

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.