Móda a krása

22. června 2020 05:55

Petra Kloidová

Proměny žen nad padesát let. Kouzlo jim pomohl najít ruský stylista a vizážista

U takovýchto proměn se prokazuje rovnice, že když dobře vypadáte, dobře se i cítíte. Padesát let je nejen u žen věk, který se často stává mezníkem. Ruský stylista a vizážista se rozhodl ženám, které ztratily chuť o sebe pečovat, pomoci. Podívejte se na povedené proměny žen, které vyzařují kompletně novou energii.

Vypadat skvěle i v pokročilejším věku není výsadou, ale tvrdou prací. Tato práce se následně vyplácí všude, kam jen vejdete. Spokojenost se svým vzhledem nám zaručuje vyšší sebevědomí, jež následně využijeme nejen v pracovním, ale třeba i v osobním životě. Kompromisy dělaly celý život, proč čekat na další?

Proměna, která funguje i v reálném životě

To všechno zná ruský stylista Alexandr Rogov, který je pravidelně na cestách mezi Moskvou a Petrohradem, aby ženám dodal potřebné sebevědomí a možná tak nastartoval nové začátky v jejich zaběhnutých životech. Stejně jako ostatní stylisté, i Rogov tvrdí, že styl a hezký vzhled nestojí pouze na luxusním zboží. Vždycky se můžete spolehnout na svou kreativitu a dobrou volbu v oblečení a make-upu. Na proměnách žen pracuje Alexandr Rogov několik let v těch nejlepších televizích.

„Snažím se na ženách objevit stránku, o které ještě možná ani samy netuší. Nejsem jen stylista, ale také psycholog. Proměna musí dobře funguvat nejen na fotkách, ale i v reálném životě žen,“ vysvětluje stylista a naráží tak na to, že některé proměny jsou sice krásné pro oko a televizní diváky, často si ale nesednou s životní praxí nositelky.

Milujete proměny?

Podívejte se na ty nejlepší od ruského stylisty:

Výrazné obroučky zastoupí i make-up

V případě, že nosíte brýle, je potřeba zamyslet se, zda se ještě dají zařadit mezi módní. Brýle jsou investice, kterou na vás vaše okolí uvidí každý den. Ty výrazné dokážou někdy zastoupit i make-up, protože i samotné brýle dokážou zvýraznit, stačí si uvědomit, jak si někdy připadáte na fotkách bez brýlí? Jako nahá? Ano, správná úvaha. Nechte si poradit od odborníků a zainvestujte.

Zkrácení vlasů

Správnou volbou je i zamyslet se nad délkou vlasů. Dlouhé vlasy v culíku mohou působit dost neupraveně, ale pokud se nechcete vzdát delších vlasů, dobrým řešením se může střih na „lob“ nebo „bob“. Dlouhý bob (tj. lob) dokáže zeštíhlit obličej a správným konturováním vlasů u tváře můžete působit mladší.

Nebojte se make-upu

Make-up není jen pro mladé dívky a ženy. To, že jste už dosáhla určité věkové kategorie, neznamená, že nemůžete zvýraznit svoje přednosti. U make-upu a dříve narozených platí jednou nesmlouvavé pravidlo, že méně znamená více. Používáním make-upu dáváte okolí najevo, že rozhodně nic nevzdáváte, naopak. Život máte před sebou, tak směle do toho.

Nebojte se vypadat více než dobře

Že se saténové šaty a účes podle dvacátých let nehodí na cestu na nákup? To rozhodně ne, ale co tento glamour styl využít při návštěvě divadla nebo koncertu? Sváteční blůzku a večerní kalhoty nechte doma a oslavte vlastní krásu v elegantních šatech.

Zapomeňte na trvalou

Nikdy nejste tak stará na to, abyste musela nosit trvalou. Ano, trvalá se sice už pár let vrací, ale v totálně jiném konceptu. Na krátkých vlasech nikdy nevypadala dobře, stejně jako jednolitá barva.

Trendy kostýmek pro každou věkovou kategorii

Oversized kostýmek je momentálním trendem číslo jedna a má jednu zásadní výhodu – sluší každé generaci. K většímu saku sice můžete nakombinovat upnuté kalhoty, o dost pohodlnější ale pro vás budou trendy široké nohavice v barvě saka. Oba komponenty následně můžete využívat zvlášť. Inspirujte se i u proměn žen nad čtyřicet.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.