Vizážistka proměňuje obyčejné dívky a ženy na nádherné nevěsty

Svatba je pro část žen vysněným dnem, který by měl vypadat jako z pohádky. I ony se chtějí cítit jako princezny, ačkoliv si během běžného života na make-up příliš nepotrpí. Albánský visážistka Arber Bytyqi dokáže vykouzlit nevídaný look, který připomíná Pohádky z tisíce a jedné noci.

Budoucí nevěsty v Kosovu mají štěstí, jelikož tam pracuje umělec, influencer a visážista Arber Bytyqi, který se už šest let stará o jeden z nejdůležitějších dní ženy. Svatba je v tom lepším případě pouze jednou za život, a tak se na ní nešetří, a to ani v make-upu.

Populární make-up metoda baking pochází od transvestitů

Většina českých žen dá přednost méně nápadnému líčení než tomu, které upřednostňují ženy z východní Evropy nebo uživatelky sociálních sítích. Právě na Instagramu se zpopularizoval takový typ líčení, který je velice výrazný. Výrazné oční linky podtrhují umělé řasy, lesky se znovu vracejí namísto matných rtěnek.

Metoda bakování je na Instagramu populární už několik let, nejvíce ji proslavil rodinný klan Kardashianových, speciálně dnešní miliardářka Kylie Jenner, která vytvořila kosmetické impérium. Zajímavostí je, že tato metoda, jež má vymazat veškeré póry a vytvořit iluzi naprosto dokonalé pleti, pochází od transvestitů, kteří se touto metodou snaží zjemnit rysy nebo zahladit stopy po vousech.

Na proměny nevěst v dokonalé princezny se podívejte v galerii.

Baví vás proměny?

Ženy vybraly 10 outfitů, které je zeštíhlily o dvě konfekční velikosti

Nejlepší kamarádky nosí stejné outfity, ačkoliv je dělí 4 velikosti

Kadeřník pomáhá ženám s šedinami. Nekryje je, ale zvýrazňuje!

Sdílejte článek
Štítky kosmetika Instagram svatba Kosovo nevěsta Východní Evropa vizážistka makeup svatební makeup Kylie Jennerová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.