zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Síla make-upu: Vizážistka vrací sebevědomí ženám s jizvami nejen na duši

kloidop , Vydáno: 21.10.2020
Dobrý make-up dokáže inspirovat lidi, zvýšit sebevědomí a ukázat, že se dá žít i lépe. Radost ze života svou prací dodává i make-up artistka Goar Avetisyan. Ta věří, že každá žena s jakýmikoliv problémy s pletí může vypadat jako hollywoodská hvězda.

reklama

Goar Avetisyan si vybírá ženy s různými problémy s kůží. Některé jsou oběťmi popálení, autonehod nebo nepříjemných nemocí, z každé z nich dokáže vytvořit pomocí make-upu královnu. Někdy takové, jak by si ony samy přály vypadat, jindy takové, které by je samotné nikdy nenapadly. Krása totiž nemá hranice.

Make-up artistku sleduje skoro 10 milionu lidí

Expertka na ženskou krásu začala s make-upem v šestnácti letech, kdy dělala zásadní proměny hlavně svým kamarádkám nebo rodině. A jak to tak bývá, její vášeň se proměnila v dobře placenou práci.

Make-up artistka zvedá ženám sebevědomí
Autor: instagram.com/goar_avetisyan Make-up artistka zvedá ženám sebevědomí

Goar momentálně sleduje na Instagramu 9,7 milionů lidí. Na svém youtubovém kanálu má 282 tisíc sledujících. Na vlastním kanálu ukazuje tutoriály různých make-up looků a sama vlastní v Moskvě školu krásy.

Sedmadvacetiletá dívka se tento rok stala poprvé matkou a její posty na téma mateřství si získaly velkou oblibu u čtenářek. Goar je oblíbená proto, že je velice veselá a snaží se život užívat plnými doušky, což koresponduje s jejím projektem dělat ženy krásnějšími a sebevědomějšími, ačkoliv si prošly peklem.

Goar Avetisyan začala sama na sobě s make-upem experimentovat už v jedenácti letech, a tak má i ve svém nízkém věku spoustu praxe.

Make-up artistka zvedá ženám sebevědomí
Autor: instagram.com/goar_avetisyan Make-up artistka zvedá ženám sebevědomí

Zvýšit sebevědomí těm, které v životě neměly tolik štěstí

Kdyby se Goar Avetisyan s rodiči v jejím jednom roku neodstěhovali do Ruska, možná by její život vypadal úplně jinak. Na to myslí i ve svém projektu, kde proměňuje ženy k nepoznání. Make-up artistka zkrátka chce z každé ženy udělat hollywoodskou divu, ať už ji trápí velká jizva v obličeji, popáleniny, nebo „jen“ nízké sebevědomí. Jak sama dokazuje, make-up sluší i ženám, které o kosmetiku nikdy nejevily zájem a rády se oblékají do sportovní módy. Make-up je zkrátka pro všechny, jde jen o to, co mu dovolíte.

Proměny z obyčejných dívek a žen na dokonalé nevěsty
Autor: instagram.com/p/Byw3chFAbRv/ Proměny z obyčejných dívek a žen na dokonalé nevěsty

Proměny nevěst

Sílu make-up ukazuje i další vizážistka na sociálních sítích. Nevěsty v Kosovu mají štěstí, jelikož tam pracuje umělkyně, influencerka a visážistka Arber Bytyqi, která se už šest let stará o jeden z nejdůležitějších dní ženy. Svatba je v tom lepším případě pouze jednou za život, a tak se na ní nešetří, a to ani v make-upu. 

Všechny proměny nevěst můžete vidět tady.

Americký kadeřník Jack Martin pomáhá ženám s šedinami
Autor: instagram.com/jackmartincolorist Americký kadeřník Jack Martin pomáhá ženám s šedinami

Kadeřník pomáhá ženám s šedinami

Americký kadeřník Jack Martin na sociálních sítích sdílí svou práci na klientkách, které se dřív trápily šedinami a musely docházet na barvení každé tři až čtyři týdny. Jack Martin se tak rozhodl některým ženám pomoci s tím, aby nemusely docházet na barvení šedin, které je i pro kadeřníky oříškem, protože šedivé vlasy se ztrátou melaninu reagují na barvu jinak než vlasy s melaninem. „Moje řešení šetří čas a peníze,“ říká kadeřník.

VÍCE PROMĚN UVIDÍTE ZDE: KADEŘNÍK POMÁHÁ ŽENÁM S ŠEDINAMI. NEZAKRÝVÁ JE, ALE ZDŮRAZŇUJE

reklama

Související témata: péče o pleť , make-up , jizvy , popáleniny , influencerka , Instagram , proměny

reklama

Přečtěte si také

reklama