zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Rapper si nechal implantovat zlaté řetězy místo vlasů. Jiní zase diamanty do těla

Mexicky rapper Dan Sur si nechal implantovat zlaté řetězy místo vlasů
Autor: instagram.com/dansurig/ Mexicky rapper Dan Sur si nechal implantovat zlaté řetězy místo vlasů
Lenka Nováková , Vydáno: 17.09.2021
Hudební byznys bezesporu posouvá módu o několik kroků napřed. Mohou za to i bohatí rappeři a jejich smysl pro luxusní značky spojený s touhou vyčnívat mezi konkurenty. TikToker a mexický rapper toužil po tom mít na hlavě úplně něco jiného, než všichni ostatní. Teď má místo vlasů zlaté řetězy. Jiní slavní hudebníci zase používají místo zubních implantátů diamanty, nebo tyto drahé kameny využívají jako třetí oko implantované do těla.

reklama

Mexický rapper a reggaeton zpěvák Dan Sur si nechal implantovat řetězy do pokožky hlavy a podle svých slov se tak stal prvním rapperem na světě, který má implantované zlaté řetězy místo vlasů. Cílem mladíka bylo vypadat jako by se zrovna vrátil ze zlatnictví, což se mu dozajista podařilo. Jeho vlasy teď tvoří různě dlouhé a silné řetězy, které sem tam doplňují diamantové řetízky.

„Pravda je taková, že jsem chtěl udělat něco, čím se budu odlišovat. Vidím u všech, jak si barví vlasy. Doufám, že mě nebude nikdo kopírovat,“ rozpovídal se na TikToku, kde ho ještě před půl rokem sledovalo 12 tisíc lidí, teď už jsou to 2 miliony.

Krása bolí, hlavně rappery

Samozřejmě, že se všichni ptají na to, jak se to chirurgům vůbec povedlo. Vlasová pokožka přece není tak silná, aby udržela zlaté řetězy. „Mám implantované háčky v kůži, za které se následně pověsí řetězy,“ vysvětlil rapper pocházející z Mexika, kde lidé ještě stále trpí hladem. Sur však není jediným rapperem, který na svém těle z touhy po luxusu páchá něco podobného.

V únoru minulého roku si nechal rapper Lil Uzi Vert implantovat jako „třetí oko“ růžový diamant v hodnotě 24 miliónů dolarů. Diamant měl 11 karátů. Dlouho mu však nevydržel, když totiž rapper během letního festivalu v Miami skočil do davu svých fanoušků, v chaosu mu ho strhli.

Bez excesů nezůstává asi jeden z nejpopulárnějších rapperů Post Malone, který si nechal vytvořit dva upírské tesáky - implantáty z diamantu, jež měl 44 karátů a stál 1,1 milionu liber. „Rapper má dva zcela funkční diamantové zuby,“ potvrdil domněnky médií zubař celebrit Thomas Connely.

Met Gala 2021

Met Gala 2021: Svátek módy nenadchl. Rihanna zklamala, Billie Eilish přišla za psycho Marylin Monroe

reklama

Související témata: TikTok , móda , plastické operace

reklama

Přečtěte si také

reklama