5 rad, jak kombinovat kabelky, abyste byla perfektní

Snad každá žena sní o dokonalé univerzální kabelce, kterou může ráno chytit a vyrazit bez přemýšlení, zda se jí právě tahle hodí k oblečení, jestli se do ní všechno vejde a ještě přitom vypadá elegantně.

Bohužel ale většina z nás neovládá smršťovací kouzlo, které by z deštníku, diáře, peněženky, hromady papírů a možná i laptopu udělalo skladné pírko. Navíc nás nepřeberné množství barev, tvarů a vzorů kabelek nenechává při každém nákupu na pochybách, že jen jedna prostě nestačí.

Pak ale ráno nastává boj, kterou zvolit, aby se k outfitu hodila co nejlépe. A přesně pro tyto situace jsme pro vás připravili návod, jak kabelky kombinovat, abyste pokaždé vypadala jak vystřižená z módních rubrik.

Jednotný styl

Zamyslete se, co si budete brát na sebe. Je to spíše elegantní, trendy nebo sportovní? Je váš outfit pestrý nebo vzorovaný? Pak by i kabelka měla být stejného ražení.

Barevné sladění

„Není nutné mít kabelku podobné barvy, jako outfit, měly by spolu ale ladit. Pokud se chystáte vyrazit v neutrálních barvách, jako je třeba hnědá, šedá nebo béžová, zkuste je doplnit kabelkou v jasnějších barvách, která outfit decentně a rafinovaně rozzáří a naopak. Barevné šílenství zklidní jednoduchá kabelka v krémových barvách nebo v hnědé," radí Veronika Sajdoková z CCC.

Pozor na míchání vzorů

Míchání různých vzorů je vždy tak trochu rizikem. Pokud máte ale oblečení bez vzorů, rozhodně zvolte kabelku vzorovanou. Proužky, kostky nebo kára udělají outfit jednoduše zajímavějším. Pokud přece jen chcete kombinovat vzory, dbejte na to, aby se ve všech objevovala alespoň jedna stejná barva.

Pozor na velikost kabelky

Kabelka musí ladit také k vašemu stylu. Chcete vypadat chic a elegantně? Pak nechte laptop a další závaží doma a vyrazte s menší kabelkou nalehko. Sportovnější styl naopak dává prostor objemnějším kouskům.

Řiďte se postavou

I kabelku je vhodné přizpůsobit postavě. Kabelky přes rameno by měly končit u té části trupu, kterou byste chtěla vyzdvihnout. Pokud máte široké boky, kabelka by měla končit v pase a naopak. Nevýrazný pas nejlépe zamaskujete kabelkami s dlouhým popruhem.

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.