Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5 triků, jak vybrat pohodlné sandály na podpatku

1/5: Široký podpatek
Zara, 1 799 Kč

Zaměřte se na podpatky a rovnou sáhněte po těch širších. Nejenže jsou právě teď v módě, ale čím silnější podpatek, tím víc se rozprostře tlak na vaši nohu a tím pádem vás nebudou vaše nožky tolik bolet.

2/5: Přírodní materiály
Aldo/Zoot, 2 599 Kč

Vždy vybírejte přírodní materiály. Semiš a kůže se budou krásně formovat podle vaší nohy, pomáhají zabránit a předejít uklouznutí a odírání. Oproti tomu umělé materiály jsou neprodyšné, neproudí skrz ně vzduch a právě proto vznikají tolik bolestivé puchýře a otlaky.

3/5: Široké pásky
H&M, 899 Kč

Volte boty, které mají širší pásky. Tenoučké pásky a ještě k tomu třeba jen jeden přes nárt, sice vypadají krásně, ale věřte nám, že za chvíli byste netoužila po ničem jiném než se zout. Když ale obujete boty se širšími pásky, vaše noha bude doslova upevněna v botě, takže budete mít mnohem větší stabilitu při chůzi. A budete moct protančit celou nos se střevíčky na nohou :).

4/5: Polstrovaná stélka
H&M, 899 Kč

Čím vyšší podpatky, tím jsou víc namáhaná chodidla a vznikají otlaky. Proto je nezbytně nutné, aby u takových bot byla stélka co nejměkčí. Dokáže lépe absorbovat nárazy a také poskytuje tolik potřebnou podporu klenby.

5/5: Test stability
Mango, 1 799 Kč

A na závěr trochu netradiční test: postavte botu na rovnou plochu a jemně do ni strčte prstem. Pokud se lehce rozkolísá nebo se rovnou převrátí, není dostatečně pevná a stabilní, aby vás dobře podpořila a vy v ní udržely rovnováhu. V takových botách vás budou nohy bolet už po pár krocích, věřte nám.

Reklama