Móda a krása

30. listopadu 2017 07:30

Martina Čerňanská

5 žhavých trendů sezony, které vás vynesou do módního nebe a skoro zadarmo!

Někdy stačí pár maličkostí, kterými jen ozvláštníte základ šatníku a okolí bude tiše závidět a obdivovat.

Jak to ta holka dělá, že je tak trendy? Letos to navíc neodnese ani vaše peněženka!

Představujeme pět trendů, které jsou zásadní pro letošní zimu a pořídíte je snadno i lacino:

1. Ledvinka

Tiše jsme doufali, že už se to nestane, ale je zpět a v plné parádě! Ledvinka, ta vysmívaná taštička kolem pasu, která byla “indetifikátorem" lidí bez elementárního vkusu, vzala útokem módní kolekce a hodlá v nich vydržet alespoň tuhle zimu! Pozor ale, musí být nejlépe kožená a nesmí viset u pasu jako pytel brambor. Nosí se pevně přepásaná přes sako, kabát nebo oversize svetr a je hodně, ale hodně cool.

I Gucci má ve své kolekci ledvinky, Foto: Gucci

2. Velké náušnice

Jakékoliv, jen opravdu výrazné. Na nenápadné pecičky zapomeňte, náušnice tuto zimu hrají prim. Pořiďte si ty inspirované jižní a střední Amerikou s třásněmi nebo štrasové, připomínající dvacátá léta v Paříži. Chybu neuděláte ani s masivními kruhy. Vezměte si je klidně ke kšiltovce nebo “guačo” kloboučku. Minimalismus je mrtvý, ať žije maxi styl!

zleva po směru hodinových ručiček: Marks&Spencer 399 Kč, Zara 299 Kč, Mango 399 Kč, Mango 399 Kč, Zara 399 Kč , Foto: archiv značek

3. Barevné kožešiny

Pokud možno umělé. Červené, růžové, tyrkysové, zelené… Hlavně ne, prosíme, nudné. Pokud vám už v šatníku visí nějaká ta nebohá stříbrná liška nebo černý králíček, tak je alespoň přepásejte výrazným páskem a doplňte popartovou kabelkou. Vše je dovoleno, kromě toho, brát se příliš vážně!

zleva: Zara 1999 Kč, H&M 1499 Kč, Mango 2999 Kč, Foto: archiv značek

4. Perly

Nechceme abyste utrácela za náhrdelníky horentní sumy, vystačíte si i s umělými nebo těmi po babičce. Perly jsou letos prostě na všem. Na svetrech, čepicích, kabelkách i ozdobách do vlasů. Jsou věčné a krásně, ale letos tak moc trendy, že příští rok už může být po všem, proto je nakupujte opatrně. Budou vám stačit dvě pořádné bílé koule do uší a neděláte s nimi parády!

zleva: Zara 549 Kč, Mango 299 Kč, Zara 699 Kč, Foto: archiv značek

5. Latex

Jako vážně? Představa, jak trávíte zimu v latexu není dvakrát lákavá a zaměstnavatel by vás asi také nepochválil. Ale je to trend jak hrom, takže pokud se chcete na party trochu odvázat a užít si pohledy ostatních, jděte do toho. Nejedná se ovšem o nějaké lacinosti ála sexshop, ale poměrně sofistikované použití tohoto divného materiálu. Můžete se inspirovat u Kardashianek, které se latexu nebojí. Nebo se latexu vzdejte rovnou a pořiďte si o mnoho příjemnější, ale neméně trendový samet!

Latexová móda je hodně odvážná!, Foto: Pinterest.com

Přečtěte si i další módní články:

autor: KU, MM

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.