6 ženských fyzických rysů, kterým muži neodolají

6 ženských fyzických rysů, kterým muži neodolají

Říkáte si, proč má vaše kamarádka takový úspěch u mužů, když to není žádná velká krasavice? Máme vysvětlení. Na základě vědeckých poznatků byly vymezeny určité vzorce, díky nimž jsou muži z některých žen doslova mimo. Stěžejním je jakési posouzení a zhodnocení reprodukční způsobilosti ženy. To je pro muže určující faktor, zda mají o ni zájem, nebo ne. Určité vlastnosti dělají ženy atraktivní, protože jsou spojeny s dobrým zdravím a plodností. Jakmile si muži těchto atributů všimnou, nedokážou takové ženě odolat. Vše se ale odehrává na podvědomé úrovni.

Co tedy podle vědy rozhoduje o ženské atraktivitě?

Poměr pasu a boků

Pas a boky se vztahují k narození dítěte. Muže nejvíce rajcuje, pokud má žena pas a boky v poměru 7:10 – tedy například 70 cm v pase a 100 přes boky. Je to pro ně symbolem plodnosti. Jakmile se v jejich okolí objeví žena s těmito proporcemi, rozbliká se v jejich hlavě světýlko, které jim napovídá, že je to ideální matka jejich budoucích dětí. Postava ve tvaru přesýpacích hodin bude zkrátka vždycky v kurzu.

Vysoký hlas

Říká se, že hluboký, příjemně sametový hlas je sexy. Ale asi jen u mužů. Je naopak více přitahuje pronikavější hlásek. Proč? Vždyť pak paradoxně často nadávají, jak jsou jejich ženy „uječené“. Nicméně vyšší tón vyvolává představu mladšího věku, mladšího těla, které je většinou atraktivnější, šťavnatější a zdravější než to starší. Samozřejmě existuje mnoho výjimek, nicméně u plodnosti hrají roky velmi důležitou roli.

Zdravé vlasy

Že by muži dokázali rozeznat, zda má žena vlasy zdravé, nebo ne? Vždyť sotva identifikují jejich barvu! Jenže chyba – my ženy muže často podceňujeme a považujeme neprávem za ignoranty. Byly bychom ale překvapeny, čeho všeho si dokážou všimnout. Mezi to patří i stav našich vlasů, jež jsou také známkou zdraví a plodnosti. Návštěva kadeřnického salonu nebo pravidelná domácí péče o naši kštici je doslova investicí i do budoucího partnera.

Úsměvy

Samozřejmě, šťastní a spokojení lidé jsou zároveň atraktivní. A bohužel jsou i vzácností, protože mnoho z nás podléhá každodenní šedi a místo toho, aby si život užívali, spíše přežívají. Úsměv, je-li upřímný, symbolizuje psychické zdraví a odolnost. Další dva důležité faktory pro to, aby žena otěhotněla a také stoupla pravděpodobnost, že budou i její děti tak v pohodě, jako ona. Pokud úsměv doplní bílé zuby, muži z vás zešílí.

Méně make-upu

Můžete si myslet, že vás několik vrstev make-upu, výrazné oční stíny a tučné rty dělají krásnější, ale opak je pravdou. Pro muže je přitažlivější přirozený vzhled. Samozřejmě se můžete přikrášlit, ale pokud se chcete líbit opačnému pohlaví, zapomeňte na křiklavé odstíny a tvář jako porcelánová panenka. Výzkum prokázal, že muži dávají přednost ženám, které používají až o 40 % méně kosmetiky. Což je pro nás skvělá informace. Je přece fajn vědět, že svou přirozenost nemusíme (příliš) skrývat.

Nošení červené

Existuje důvod, proč je červená barva spojována s chtíčem. Vědci dokázali, že kdo má na sobě červenou, zvyšuje se jeho atraktivita. Působí na ostatní jako magnet, přitahuje pozornost. Červená je teplá, stimulující barva. Představuje sílu, energii, krev, oheň a vitalitu, napomáhá krevnímu oběhu.Tuto barvu by tedy žádná žena neměla ve svém šatníku vynechat.

-šp-

Sdílejte článek
Štítky zdraví kosmetika plodnost

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.