8 tipů, jak mít ukázkové nohy

8 tipů, jak mít ukázkové nohy

I když jste se možná nenarodila s nohama jako gazela, pomocí jednoduchých triků můžete z dolních končetin vykouzlit vaši chloubu. Vyzkoušejte naše tipy pro neodolatelné nožky a muži vám u nich budou hromadně omdlévat.

Cvičte

Komu nebyly dány sexy nožky do vínku, ten nemusí házet flintu do žita. Vrhněte se do posilovny a trénujte nohy alespoň 2x týdně. Svaly dávají tělu tvar a o nohách to platí také.

V posilovně neosedlejte jen oblíbený stroj na roznožování a snožování – dělejte výpady s činkami, dřepy se zátěží, vyzkoušejte zakopávání a nebojte se také pokořit hrůzostrašně vypadající cviky, jako je leg-press či mrtvý tah. Pár dobrých rad a cviků najdete i v článku o tom, na co si dát při posilování těchto partií pozor.

Jezte

Svaly chtějí jíst, a pokud se nebudete kvalitně živit, nemůžete čekat, že pak nohy budou vaší ozdobou. Pokud se vám líbí mezera mezi stehny, volte redukční jídelníček, v opačném případě si klidně dopřejte víc sacharidů, ale pak je použijte ve fitness centru na tvorbu svaloviny, nikoliv tuku.

Pijte

Adekvátní pitný režim pomůže vašemu tělu odvést toxiny a zplodiny metabolismu pryč, takže se pak nebude s takovou pravděpodobností tvořit celulitida. Ďolíčky ve stehnech jsou pro ženy zcela přirozené, protože za ně mohou ženské pohlaví hormony a mají je i malá miminka, ale díky pohybu a čisté vodě můžete jejich negativní estetický dojem minimalizovat.

Choďte

Choďte nejen často a hodně, ale také elegantně. Asi už jste slyšeli o tom, že chůze je nejzdravější pohyb, díky kterému se nohy tvarují jedna báseň. Také však záleží na tom, jak chodíte. Odnaučte se vykračovat jako dělník na stavbě a do svého pohybu přidejte trošku ladnosti. Hlavu vzhůru, ramena dozadu, narovnat záda a při každém kroku se jemně zhoupněte v bocích. Taková chůze na muže působí jako magnet.

Choďte hezky i v teniskách – podpatky vám sice dost práce s ladnou chůzí ušetří, ale zaplatíte za to bolavými chodidly i zády.

Protahujte

Pružné nohy jsou symbolem mládí. Jestli máte potíž zavázat si i boty, aniž byste krčili kolena, vrhněte se na systematický strečink. Protažené a pružné svaly vypadají delší a štíhlejší, ale také díky nim tolik nebolí záda – vše v těle je spojené se vším a zkrácené hamstringy (zadní strany stehen) pak stahují také zádové svaly a vznikají tím disbalance, kvůli kterým záda bolí a chůze nevypadá ladně.

Holte

K tomu není co dodat. Tělesné ochlupení je sice přirozené a mnohé ženy se k němu v současnosti navracejí, ale hladké nohy přece jen lákají k pohlazení mnohem víc.

Mažte

Řeč není o rádoby zeštíhlujících krémech, ale o běžné hydrataci, díky níž nebudete mít místo kůže na nohou vyprahlou popraskanou pustinu. Buďte si jisté, že opálená, oholená a vláčná lýtka zapálí lýtka i vašemu partnerovi.

Ukazujte a aranžujte

K čemu by vám byly luxusní nožky, kdyby se schovávaly v kalhotách? Pořiďte si sukně a šaty (délku volte podle typu postavy) a vyrazte. Každé zboží má svého kupce a věřte, že ať máte nohy jako tyčky nebo spíš jako brazilské divoženky, vždy se najde jejich obdivovatel. Stačí naučit se správně elegantně sedět, stát i chodit, ale hlavně mějte své nohy ráda takové, jaké jsou, stále na nich pracujte a milujte je za to, kam až vás mohou donést!

Zdroj: Fithall.cz

Sdílejte článek
Štítky posilovna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.