Jak bude vypadat britská princezna Charlotte v osmnácti letech? Podívejte se!

Sotva skončil povyk spojený s narozením dalšího potomka Kate a Williama, zaplavila internet další vlna s obrázky princezny Charlotte. Na tom by nebylo nic divného, pokud by jí ovšem na snímcích nebylo osmnáct let.

S fotografiemi si pohrál tým nejlepších amerických forenzních expertů, kteří se specializují na vývoj fyzického vzhledu u pachatelů trestných činů či pohřešovaných osob.

Odborníci vytvořili podobiznu na základě fyzických vlastností nejen obou rodičů – Kate a Williama –, ale i prarodičů malé Charlotte z obou linií, tedy princezny Diany a prince Charlese a Carol Elizabeth Middleton a Michaela Francise Middletona. U všech jmenovaných se porovnávaly jejich fotografie z věku osmnáct let. Hypotetická podoba naznačuje, že díky genetickým dispozicím vyroste z malé Charlotte krásná mladá žena. Jak jinak, že?

Fotografie Charlotte pár hodin po narození a její podobizna v 18 letech, jak ji vytvořili experti.

Vědci zároveň dodali, že existuje velká pravděpodobnost, že potomek vznešeného sympatického páru bude mít vyšší štíhlou atletickou postavu s vynikajícím držením těla, což je skvělou vlastností člena britské královské rodiny.

Podobizna Charlotte vychází z předpokladu, že bude mít stejný tvar obličeje, nos i bradu, jako její matka Kate.

Obličej a pleť po mamince a babičce

V detailu obličeje se projeví rysy z obou spřízněných rodů. To bude znatelné u barvy očí, kdy se „nakombinují“ odstíny obou rodičů. Obrázek ovšem předpokládá největší podobu s matkou, konkrétně pokud jde o tvar obličeje, tváře, nos a bradu. Co se týče pleti, opět má malá princeznička štěstí, protože podědí kvalitní geny. Bezchybnou olivovou pleť má její maminka Kate, kvalitní pletí oplývala i babička – Lady Diana.

Experti brali v potaz i podobu Diany a Charlese, když jim bylo 18 let (zde jsou na snímku z roku 1982)

Ať tak, či onak, specialisté se domnívají, že Charlotte zdědí matčiny rty – spodní je totiž plnější než horní (podobná ústa měla i princezna Diana). To jí dodá v jednu chvíli vřelý a zároveň tajemný úsměv doplněný výraznějšími roztomilými dolíčky ve tvářích (jako u Kate a jejího otce), jež jsou v současné chvíli nádherně „miminkovsky“ buclaté. Totéž, co u rtů, platí i u jejích očních víček – horní jsou mírně výraznější jako u Kate, ne skrytá jako u Williama.

Silné a zdravé vlasy

A jaké bude mít malá Charlotte vlasy? Pokud se naplní pravděpodobnost, bude je mít v dospělosti lesklé a zdravé stejně, jako ženy z rodu Middleton. Samotná Kate měla v dětství jemné lokny, které jí v pozdějším věku zesílily a ztmavly.

Podkladem pro vytvoření podobizny osmnáctileté princezny byly i fotografie rodičů Kate, Michaela a Carole Middletonových.

Jestli se experti alespoň trochu se svou prognózou trefili, ukáže až čas. Nejspíše se tomu jednou samotná Charlotte zasměje. Každopádně genetickou výbavu má více než slibnou.

Foto: dailymail.com

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Princezna Diana princezna charlotte obrázek Diana Karel III. narození princezny Britská královská rodina William, princ z Walesu Catherine, princezna z Walesu Charlotte, princezna z Cambridge

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.