Móda a krása

3. listopadu 2015 04:30

Anna Kopečková

To je pokoukání! Neuvěřitelně sexy kalendář s polonahými hasiči

Asi každá žena by se od nich ráda nechala zachránit z hořícího ohně...

Celé to začalo už v roce 1993, kdy se pár lidí v Austrálii dalo dohromady a začali vyrábět a prodávat kalendář s polohanými svalnatými hasiči. Ovšem ne aby vydělali peníze pro sebe. Chtěli tím získat prostředky pro popáleninová centra v dětských nemocnicích.

Od té doby už hasičský kalendář vydělal přes 1,3 milionu dolarů, které pomáhají dětem v nemocnicích po celé Austrálii překonat bolest a utrpení spojené s vážnými popáleninami.

Dobrá zpráva je, že kalendář na rok 2016 je už na světě a prodává se za 17 dolarů. Až se podíváte alespoň na část, kterou vám ukážeme, asi ho budete chtít mít doma taky. Stojí to za to! (Opravdu všichni hasiči vypadají pod oblečením takhle?)

A jako bonus ještě hodně sexy video:

Sdílejte článek
Štítky Austrálie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.