Sex a vztahy

11. října 2015 04:40

Lucie Průchová

Hitparáda mužů: Který typ je ideální na život, na problémy, na sex či adrenalin?

Toužíte po lásce, výbušné vášni, nebo se chcete vyhnout problémovým týpkům obloukem? Zapomeňte na taktiku pokus–omyl a zacilte na toho pravého přesně podle toho, jakou roli sehraje ve vašem životě.

Na lásku to chce pohodáře se smyslem pro humor, pro nevšední zážitky umělce, co si s vámi vyhraje, pro vztah s benefity pana zazobaného a na problémy rozhodně toho, kterého má matka pod pantoflem, nebo nezaměstnaného parazita.

Když chcete sex s výhodami: V úplně nejlepším případě bohatý postarší ženáč!

Nemáte chuť ztrácet čas s mužem víc, než je skutečně nutné (po vynikající večeři a sexu mu ukažte, kde nechal tesař díru), protože se potřebujete soustředit na mnohem důležitější aspekty vašeho života, tedy na samu sebe? Nahrňte se do náruče prošedivělého kocoura, co má doma zákonitou choť a zadek si vozí v ukázkovém auťáku. Máte záruku, že nebude chtít víc, než jste mu ochotna dát, a navíc si užijete i nějaký ten rozmarný benefit.

Když chcete intenzivně slastný život na dobu určitou: Počíhejte si na něj v galerii

Ženy od pradávna padaly do náruče nepochopeným umělcům a užívaly si jejich chvilkovou pozornost. Ve většině případů se totiž nejedná o nijak závratně dlouhotrvající romanci, spíše se to lépe dá charakterizovat jako bleskové poblouznění smyslů. Umělci žijí pro aktuální okamžik, nezajímají se o to, co bude zítra a všechno prožívají spontánně a intenzivně. Jeho umělecký chaos se vám ale dřív či později přejí a budete ráda za to, že vás, svoji múzu, vyměnil za nový model.

V rámci rozkoše na jedničku: Cizinec z dalekých končin aneb exotická vsuvka pro vaše všední dny

Vy jste na dovolené a on má právě v době prázdnin žně, lačné a vyprahlé turistky toužící po dobrodružství se mu chytají na udičku úplně samy. Dovolenkářské rezorty jsou plné „sexuálních animátorů“, co vám rádi vyplní volny čas. A než ho začnete nudit, je čas opustit hotel a vrátit se domů, do reality.

Na rodinný život si vyberte chlapa do nepohody, i když pozor, tuhle sortu mužů aby čert pohledal!

Nemá záletnické úmysly, umí vést konverzaci na úrovni, zasmějete se s ním, a když půjdete večer ztemnělou ulicí domů, bude vás chránit vlastním tělem. Těmto mužským možná nedala příroda do vínku sexy vzhled nebo tvář Kena, ale v ostatních sférách rozhodně nešetřila. Možná se s ním začnete trochu nudit, protože on prostě preferuje klídeček, ale jinak oblíznete všech deset a ještě vám budou všechny závidět.

Maminčin mazánek: Totální ignorant vašich přání

Možná vás ohromí vším možným, ale když zavolá šéfka v podání jeho matky jde všechno stranou, a to i ve chvíli, kdy by se zmítal na prahu vyvrcholení. Takže tohoto pozemšťana raději nebrat!

V(d)ěčný parazit: Jdi do práce a já budu doma!

Bude se vymlouvat na to, jak je trh práce nespravedlivý a jeho výmluvy budou pomalu a jistě k neuvěření. On totiž má celé odpoledne na to, aby si průhlednou lží omluvil svoji neschopnost. Vy ale nejste matka Tereza, proto ho pošlete k šípku.

-lz-

Sdílejte článek
Štítky sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.