Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Vztahy

Hitparáda mužů: Který typ je ideální na život, na problémy, na sex či adrenalin?

Toužíte po lásce, výbušné vášni, nebo se chcete vyhnout problémovým týpkům obloukem? Zapomeňte na taktiku pokus–omyl a zacilte na toho pravého přesně podle toho, jakou roli sehraje ve vašem životě.
Vydáno: 11.10.2015
Vzhled není všechno...a u chlapa dvojnásob.
Vzhled není všechno...a u chlapa dvojnásob.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na lásku to chce pohodáře se smyslem pro humor, pro nevšední zážitky umělce, co si s vámi vyhraje, pro vztah s benefity pana zazobaného a na problémy rozhodně toho, kterého má matka pod pantoflem, nebo nezaměstnaného parazita.

Když chcete sex s výhodami: V úplně nejlepším případě bohatý postarší ženáč!

Nemáte chuť ztrácet čas s mužem víc, než je skutečně nutné (po vynikající večeři a sexu mu ukažte, kde nechal tesař díru), protože se potřebujete soustředit na mnohem důležitější aspekty vašeho života, tedy na samu sebe? Nahrňte se do náruče prošedivělého kocoura, co má doma zákonitou choť a zadek si vozí v ukázkovém auťáku. Máte záruku, že nebude chtít víc, než jste mu ochotna dát, a navíc si užijete i nějaký ten rozmarný benefit.

Co nám prozradí tato anketa...

17 chlapských sexuálních tipů: Co jim vadí a jaké při tom děláme chyby!

Když chcete intenzivně slastný život na dobu určitou: Počíhejte si na něj v galerii

Ženy od pradávna padaly do náruče nepochopeným umělcům a užívaly si jejich chvilkovou pozornost. Ve většině případů se totiž nejedná o nijak závratně dlouhotrvající romanci, spíše se to lépe dá charakterizovat jako bleskové poblouznění smyslů. Umělci žijí pro aktuální okamžik, nezajímají se o to, co bude zítra a všechno prožívají spontánně a intenzivně. Jeho umělecký chaos se vám ale dřív či později přejí a budete ráda za to, že vás, svoji múzu, vyměnil za nový model.

V rámci rozkoše na jedničku: Cizinec z dalekých končin aneb exotická vsuvka pro vaše všední dny

Vy jste na dovolené a on má právě v době prázdnin žně, lačné a vyprahlé turistky toužící po dobrodružství se mu chytají na udičku úplně samy. Dovolenkářské rezorty jsou plné „sexuálních animátorů“, co vám rádi vyplní volny čas. A než ho začnete nudit, je čas opustit hotel a vrátit se domů, do reality.

Šediny jsou sexy.
Šediny jsou sexy.

Na rodinný život si vyberte chlapa do nepohody, i když pozor, tuhle sortu mužů aby čert pohledal!

Nemá záletnické úmysly, umí vést konverzaci na úrovni, zasmějete se s ním, a když půjdete večer ztemnělou ulicí domů, bude vás chránit vlastním tělem. Těmto mužským možná nedala příroda do vínku sexy vzhled nebo tvář Kena, ale v ostatních sférách rozhodně nešetřila. Možná se s ním začnete trochu nudit, protože on prostě preferuje klídeček, ale jinak oblíznete všech deset a ještě vám budou všechny závidět.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Chcete, aby vás miloval ještě víc? Nezapomínejte na tyto věty!

Maminčin mazánek: Totální ignorant vašich přání

Možná vás ohromí vším možným, ale když zavolá šéfka v podání jeho matky jde všechno stranou, a to i ve chvíli, kdy by se zmítal na prahu vyvrcholení. Takže tohoto pozemšťana raději nebrat!

V(d)ěčný parazit: Jdi do práce a já budu doma!

Bude se vymlouvat na to, jak je trh práce nespravedlivý a jeho výmluvy budou pomalu a jistě k neuvěření. On totiž má celé odpoledne na to, aby si průhlednou lží omluvil svoji neschopnost. Vy ale nejste matka Tereza, proto ho pošlete k šípku.

-lz-

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama