Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Last minute do plavek: Tipy, jak rychle zpevnit křivky těla i pokožku

Zase jste to letos podcenila, léto jede naplno a vám se nechce do plavek? Neházejte flintu do žita, existují tipy, které platí i na povolenou kůži, tukové polštářky nebo celulitidu.
Vydáno: 14.07.2016
Zkuste kombinaci pohybu a speciálních krémů
Autor: Thinkstock Zkuste kombinaci pohybu a speciálních krémů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zpevnění

Povolenou kůži viditelně vylepší zpevňující tělová mléka. Aktivují přirozenou regeneraci kožních buněk. Mezi osvědčené látky patří koenzym Q10, přísun energie, nebo přírodní výtažky, z domácích třeba břečťan. Pořádně účinná je asijská rostlina centella asiatica (pupečník asijský), která podporuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken, základu pevnosti pokožky.

5 tipů, jak zmírnit celulitidu

Chcete se před navléknutím do plavek co nejvíce zbavit pomerančové kůže? Přinášíme vám 5 ověřených tipů na zmírnění celulitidy.

Skončete s dosolováním

Skončete s dosolováním

Sůl na sebe váže vodu, která se pak udržuje v ledvinách (což vede k ateroskleróze a vysokému krevnímu tlaku) a ve tkáních. Například ve stehnech a hýždích. Pokud se obáváte nedostatku sodíkových iontů v těle, pak vězte, že sůl obsahuje řada potravin, kterými je doplníte dostatečně (například pečivo, uzené maso a ryby nebo sušenky).

 

Sůl navíc zvyšuje chuť k jídlu a to krásné a vypnuté pleti neprospěje. „Doporučený denní příjem soli je 3–5 g. Toto množství představuje přibližně 1 čajová lžička,“ uvádí specialistka na výživu Světa zdraví Eva Kuhnová.

Tvarování

Kombinací pohybu a speciálních krémů se dá i žeštíhlet. Tukové buňky nemají rády zimu. Při kryolipolýze, kterou nabízejí salony krásy, se rozpadnou a odplaví. Její princip inspiroval vznik chladivých sprejů. Používají se přímo na kritické oblasti a při používání 2x denně můžou ubrat i několik centimetrů.

Mráz vyhubí všechny bacily!

V kryokomoře: Nechali jsme se zmrazit na vlastní husí kůži!

 

Vyhlazení

Boj s celulitidou chce svůj čas, ale pokud spěcháte, vyberte si séra, která obsahují koncentrované účinné látky. Větší síla = větší účinek. Už za pár dní se projeví účinek kofeinu, do vyhlazujících tělových péčí se také přidávají složky odvodňující a odplavující škodlivé látky, které dělají pod kůží neplechu.

Vybrali jsme pro vás pár účinných kosmetických pomocníků:

 

Na maximum

Efekt vybrané péče posílí tři vyzkoušené rady:

1. Pravidelně obrušujte

Obden použijte peeling, který z povrchu odstraní odumřelé kousky kůže, bránící pronikání tělových péčí do pokožky.

2. Dejte si horkou koupel či sprchu

Při ní se prokrví pokožka a otevřou se póry, takže následně nanesená tělová mléka či oleje pokožka lépe zpracuje.

3. Po nanesení péče pokožku promasírujte

Přispějete k odplavení škodlivin, které snižují účinek tělových péčí, a povzbudíte krevní oběh, který účinné látky přepravuje.

Trochu se zapotíte, ale uvidíte brzy výsledky

Sexy zadek pomocí dřepů a výpadů

 

Dva cviky: snadné a účinné

Zaměřují se na problematické oblasti zadečku, břicha a stehen. Cvičte je aspoň třikrát denně, kdykoliv se naskytne příležitost. Osvědčené situace – ráno při čištění zubů, ve výtahu, po příchodu domů.

1. Podřep se zvednutím nohy

cvik_2 Foto:

 

 

Postavte se rovně, nohy rozkročte na šířku boků. Zatáhněte břicho, stáhněte půlky k sobě. Sedněte si trochu dolu, zvedněte pravou nohu. Vraťte nohu zpět, narovnejte se. Podřepněte, zvedněte levou nohu. Opakujte 8x každou nohou.

2. Výpady vzad

cvik_1b Foto:

 

Postavte se rovně, nohy rozkročte tak daleko, abyste byla stabilní. Dejte si ruce v bok. Koleno pravé nohy zvedněte před sebe, pak udělejte krok vzad co nejdále to půjde. Držte zatažené břicho, nepředklánějte se a nehrbte záda. Vraťte se zpět a vystřídejte nohy. Cvičte 5–20x každou nohou.

 

Anna Trnková/Foto archiv firem, cviky Nivea

Článek je zařazen v: celulitida, tělo do plavek, jak zpevnit tělo, cviky na zpevnění
Reklama