Náhoda, nebo geniální tah? Tahle sukně se stala hitem internetu

Tak schválně, co na ní vidíte vy? Zajímavý květinový potisk, nebo noční můru každé ženy v bizarním uměleckém vyobrazení?

Obrázek z letošního katalogu jedné módní značky poslala do světa jedna z uživatelek sociální sítě Imgur 1. dubna (ne, vážně to nebyl apríl). Od té doby ho zhlédly statisíce lidí. Pod fotku připsala: „Opravdu bych dovedla vybrat lepší místo pro ten ‘květinový’ design…“ A má recht.

Při pohledu na slečnu v katalogu se člověk neubrání pocitu, že buď měla designérka zrovna své dny, nebo zvláštní smysl pro humor. Možná obojí.

Náhoda, nebo...?

Ale když to vezmeme kolem a kolem, pokud cílem inkriminované módní značky bylo vytvořit virální reklamní kampaň, která ji nebude stát ani korunu a internetem se bude šířit zcela sama a slušnou rychlostí, byl to geniální tah. A pokud to byla jen „šťastná“ náhoda, nezbývá než jí pogratulovat. Splnila základní pravidlo virálních příspěvků, tedy šokovat nebo pobavit. A opět dokázala, že sociální sítě mohou být reklamním nástrojem snů, stačí jen mít co nabídnout. Nakonec, ona ta sukně není tak špatná....

P.S.: Pokud byste snad v sobě našla tu odvahu, pokud jste z duše rebel a vyhledáváte módní výzvy, pak směle do toho. Sukni si za necelých osm stovek můžete objednat i z Čech.

Michaela Kovářová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.