zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Náhoda, nebo geniální tah? Tahle sukně se stala hitem internetu

Tohle designérka úplně nedomyslela...
Autor: imgur.com Tohle designérka úplně nedomyslela...
anna kopečková , Vydáno: 15.04.2016
Tak schválně, co na ní vidíte vy? Zajímavý květinový potisk, nebo noční můru každé ženy v bizarním uměleckém vyobrazení?

reklama

Obrázek z letošního katalogu jedné módní značky poslala do světa jedna z uživatelek sociální sítě Imgur 1. dubna (ne, vážně to nebyl apríl). Od té doby ho zhlédly statisíce lidí. Pod fotku připsala: „Opravdu bych dovedla vybrat lepší místo pro ten ‘květinový’ design…“ A má recht.

Při pohledu na slečnu v katalogu se člověk neubrání pocitu, že buď měla designérka zrovna své dny, nebo zvláštní smysl pro humor. Možná obojí.

 

Náhoda, nebo...?

Ale když to vezmeme kolem a kolem, pokud cílem inkriminované módní značky bylo vytvořit virální reklamní kampaň, která ji nebude stát ani korunu a internetem se bude šířit zcela sama a slušnou rychlostí, byl to geniální tah. A pokud to byla jen „šťastná“ náhoda, nezbývá než jí pogratulovat. Splnila základní pravidlo virálních příspěvků, tedy šokovat nebo pobavit. A opět dokázala, že sociální sítě mohou být reklamním nástrojem snů, stačí jen mít co nabídnout. Nakonec, ona ta sukně není tak špatná....

1459977038-syn-ghk-1459955203-screen-shot-2016-04-06-at-110435-am Foto:

 

P.S.: Pokud byste snad v sobě našla tu odvahu, pokud jste z duše rebel a vyhledáváte módní výzvy, pak směle do toho. Sukni si za necelých osm stovek můžete objednat i z Čech.

Michaela Kovářová

6 ženských fyzických rysů, kterým muži neodolají

Říkáte si, proč má vaše kamarádka takový úspěch u mužů, když to není žádná velká krasavice? Máme vysvětlení. Na základě vědeckých poznatků byly vymezeny určité vzorce, díky nimž jsou muži z některých žen doslova mimo. Stěžejním je jakési posouzení a zhodnocení reprodukční způsobilosti ženy. To je pro muže určující faktor, zda mají o ni zájem, nebo ne. Určité vlastnosti dělají ženy atraktivní, protože jsou spojeny s dobrým zdravím a plodností. Jakmile si muži těchto atributů všimnou, nedokážou takové ženě odolat. Vše se ale odehrává na podvědomé úrovni.

Co tedy podle vědy rozhoduje o ženské atraktivitě?

Poměr pasu a boků

ženské rysy poměr pasu

Pas a boky se vztahují k narození dítěte. Muže nejvíce rajcuje, pokud má žena pas a boky v poměru 7:10 – tedy například 70 cm v pase a 100 přes boky. Je to pro ně symbolem plodnosti. Jakmile se v jejich okolí objeví žena s těmito proporcemi, rozbliká se v jejich hlavě světýlko, které jim napovídá, že je to ideální matka jejich budoucích dětí. Postava ve tvaru přesýpacích hodin bude zkrátka vždycky v kurzu.


Barva spodního prádla. Co o vás prozradí?

Mnoho věcí o nás ženách něco zásadního a důležitého vypovídá. Žena nemusí ani promluvit, a přesto si okolí hned udělá obrázek. Třeba podle toho, jak se dáma tváří, jakou drží kabelku, jak dlouhé dělá kroky a jak si obarvila vlasy. Například červená barva ve vlasech prý beze slov volá: Potřebovala bych chlapa!

Mnohé o ženách prozradí také spodní prádlo. Už dávno není jeho úkolem pouze to, aby hřálo. "Hlavně si vezmi teplé prádlo, bude sněžit," upozorňovaly nás babičky. Úkolem moderního prádla bývá spíš něco jiného: zdobit, okouzlovat, šokovat, svádět.

Povězte, jakou barvu choulostivého prádélka preferujete, a my vám povíme, jaká jste...

Prádlo bílé jako andělská křidla

Bílé prádlo

Všichni víme, že bílá barva symbolizuje nevinnost. Do bílého prádla se oblékají školačky, které jsou stydlivé a ještě nemají vyhraněný vkus a styl. Bílou podprsenku a kalhotky volí i nesmělé ženy, mladé romantické dívky a dámy jemné, které preferují noblesní a decentní oblečení. Psychologové se navíc domnívají, že ženy dávající přednost nevinně vyhlížejícímu bílému prádlu se chtějí naučit něco nového – myšleno samozřejmě nikoli ve škole, ale v ložnici.

Jsou krásné, ale často nenositelné

Magický svět exkluzivní módy. Víte, co znamená haute couture?

reklama

Související témata: reklamní kampaň , virální , sukně

reklama

Přečtěte si také

reklama