Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Proměna paní Ivany: V pořadu NEW LOOK z ní udělali kočku + SOUTĚŽ

Nový pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Ivana Štěpánková, která by ráda i ve svých 55 letech vypadala mladě a přitažlivě?
Vydáno: 13.09.2015, Anna Kopečková
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ivana se přihlásila do pořadu proto, že ještě nechce patřit do starého železa. Její příběh je vlastně velmi jednoduchý, ale dost totožný se spoustou jiných žen. Ivana by ráda zastavila čas a vypadala mladě. Podporu má hlavně ve svém manželovi, který ji na natáčení doprovodil.

Často experimentuje se svou image doma, svépomocí. „Měla jsem na hlavě už i černou, červenou barvu. Pokaždé se ale vracím ke světlým odstínům, protože se v nich cítím nejlépe,“ vysvětluje divačka Ivana.

V týmu  NEW LOOKu se tentokrát sešly samé ženy – kadeřnice Jitka Vodičková, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná. „Ivana má krásnou pleť a vypadá skvostně. Myslím, že tato proměna se spoustě lidem nebude zdát radikální, ale i přesto budou z výsledku hodně překvapení,“ prozrazuje vizážistka Klaudie Havlová.

NEW LOOK - Ivana Štěpánková (5) Foto:

Jako první přišla opět na řadu vlasová proměna, protože je časově nejnáročnější. Kadeřnice Jitka Vodičková se rozhodla u blond vlasů zůstat, jen vlasy trochu zesvětlila a oživila barvu. A protože má paní Ivana vlasy jemné a je jich málo, cílem kadeřnice bylo hlavně dodat jim pomocí střihu i barvy objem a šmrnc.

promena.00_06_09_08.Still014 Foto:

Vizážistka Klaudie Havlová byla nadšená z krásné pleti, kterou paní Ivana má. Chcete znát její tajemství? Je hrozně jednoduché. Používá medové mýdlo a medový krém. Ivana má také udělaný permanentní make-up (linky a obočí), protože chtěla působit upraveně, i když vstane ráno z postele, a taky proto, aby se nemusela stále dokola líčit. To vizážistku trochu při líčení omezovalo, hlavně proto, že barva permanentního make-upu je tmavší, než by paní Ivana potřebovala. Ale jak můžete vidět na fotografiích i ve videu v úvodu článku, skvěle si s tím poradila.

promena.00_07_16_14.Still016 Foto:

Paní Ivana nosí nejraději ležérní oblečení, nejčastěji halenku a kalhoty a stylistka Bětka Pěkná se rozhodla udělat z ní trochu dámu. "Ivana má pěkné nohy, tak je škoda, aby je schovávala v kalhotách." I jejím cílem bylo ubrat paní Ivaně pomocí vhodného oblečení pár let.

A jak to dopadlo?

FotorCreated3 Foto:

Tak co myslíte, povedlo se týmu omladit paní Ivanu? Chcete vidět, jak na výsledek několikahodinové práce odborníků reagovala?

Podívejte se na video v úvodu článku.

 

A ještě si můžete zasoutěžit:

New Look - Soutěž 2. díl

UKONČENO: Soutěžte s pořadem NEW LOOK o Mythic Oil na vlasy

Celý díl pořadu NEW LOOK najdete na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.20 na Prima LOVE!


Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!

Jak vypadala Lucie po proměně?

Proměna slečny Lucie: V pořadu NEW LOOK úplně změnila image + SOUTĚŽ

Proměna: Jana

Proměna čtenářky: Z dlouhých vlasů šla nakrátko!


 

 

Článek je zařazen v: proměna, NEW LOOK
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama