Svatební účesy: Podívejte se na trendy roku 2016

Svatební účes je pro každou nevěstu jednou z nejdůležitějších věcí. Co by si podle vlasových expertů měly nevěsty nechat na hlavě vytvořit letos?

Podle známého kadeřníka a majitele vlasového studia Honzy Kořínka, kterého jste mohli vídat na Prima Love v pořadu NEW LOOK, jsou svatební účesy tak trochu specifickou záležitostí, nepodléhají totiž tolik trendům. „V den D je vždycky nejdůležitější, aby se nevěsta cítila krásná a byla v pohodě. Proto je vždy důležité už při hledání a vytváření účesu dbát na to, aby to bylo pro ni co nejpohodlnější, aby se sama sobě co nejvíce líbila. V těchto případech se nevyplácí klientku přesvědčovat a doporučovat,“ prozrazuje Honza Kořínek a dodává. „V tuto chvíli je to hodně na kadeřníkovi. Pokud nevěstě nabídne účesy, které jsou trendy a mají v sobě jisté moderní prvky, celkově pak bude účes působit, řekněme svěže, moderně,“ vysvětluje oblíbený kadeřník.

Honza vytvořil svou kolekci svatebních účesů už potřetí. Tentokrát ji pojmenoval velmi jednoduše The BRIDES a jako modelky si opět vybral z řad známých tváří. V kolekci se objevuje hned několik moderních prvků, jako jsou například copy a práce s nimi, ale i messy vzhled účesů. „Docela jsem se vyřádil, protože se nám podařilo vymyslet a udělat účesy od klasických až po některé trochu extravagantní,“ říká Honza Kořínek.

Asi nejklasičtější účes, který vytvořil, je jednoduchý drdol s ozdobou vpředu. „To je klasika, hezká, slušivá, a když je dobře udělaná, tak s ní nikdy nic nezkazíte,“ dodává kadeřník. Naopak nejextravagantnější účesy byly hodně právě ve zmiňovaném messy vzhledu.

Z vlasů modelky Veroniky Procházkové Chmelířové byl Honza úplně nadšený, i když mu daly pořádně zabrat. „Kdo neměl její vlasy v ruce, nepochopí, ale je jich tolik, v takové délce. Je to náročné, ale krásně se s nimi pracuje. Proto jsme s Veronikou mohli vytvořit velké účesy, které jsou naprosto bez příčesů a působí velkolepě,“ neskrývá nadšení Honza Kořínek a dodává: „V těchto případech stačí málo a účesy jsou krásné. Třeba jen zapletený a povytahaný cop ke straně dostává podstatně větších rozměrů. Je to tedy jednoduchý účes, ale vlastně působí hodně dominantně.“

Podívejte se i na další účesy z kolekce The BRIDES:

A máme pro vás i inspiraci ze zahraničí pro letošní rok:

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.