Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Svatební účesy: Podívejte se na trendy roku 2016

Svatební účes je pro každou nevěstu jednou z nejdůležitějších věcí. Co by si podle vlasových expertů měly nevěsty nechat na hlavě vytvořit letos?
Vydáno: 08.04.2016
Pokud má nevěsta hodně vlasů, působí velkolepě i jednoduchý účes bez jakýchkoli příčesů
Autor: Hair studio Honza Kořínek Pokud má nevěsta hodně vlasů, působí velkolepě i jednoduchý účes bez jakýchkoli příčesů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podle známého kadeřníka a majitele vlasového studia Honzy Kořínka, kterého jste mohli vídat na Prima Love v pořadu NEW LOOK, jsou svatební účesy tak trochu specifickou záležitostí, nepodléhají totiž tolik trendům. „V den D je vždycky nejdůležitější, aby se nevěsta cítila krásná a byla v pohodě. Proto je vždy důležité už při hledání a vytváření účesu dbát na to, aby to bylo pro ni co nejpohodlnější, aby se sama sobě co nejvíce líbila. V těchto případech se nevyplácí klientku přesvědčovat a doporučovat,“ prozrazuje Honza Kořínek a dodává. „V tuto chvíli je to hodně na kadeřníkovi. Pokud nevěstě nabídne účesy, které jsou trendy a mají v sobě jisté moderní prvky, celkově pak bude účes působit, řekněme svěže, moderně,“ vysvětluje oblíbený kadeřník.

Honza vytvořil svou kolekci svatebních účesů už potřetí. Tentokrát ji pojmenoval velmi jednoduše The BRIDES a jako modelky si opět vybral z řad známých tváří. V kolekci se objevuje hned několik moderních prvků, jako jsou například copy a práce s nimi, ale i messy vzhled účesů. „Docela jsem se vyřádil, protože se nám podařilo vymyslet a udělat účesy od klasických až po některé trochu extravagantní,“ říká Honza Kořínek.

Renata Czadernova, The BRIDES, Hair studio Honza Korinek (3) Foto:

 

Asi nejklasičtější účes, který vytvořil, je jednoduchý drdol s ozdobou vpředu. „To je klasika, hezká, slušivá, a když je dobře udělaná, tak s ní nikdy nic nezkazíte,“ dodává kadeřník. Naopak nejextravagantnější účesy byly hodně právě ve zmiňovaném messy vzhledu.

Veronika Kubarova, The BRIDES, Hair studio Honza Korinek (7) Foto:

 

Z vlasů modelky Veroniky Procházkové Chmelířové byl Honza úplně nadšený, i když mu daly pořádně zabrat. „Kdo neměl její vlasy v ruce, nepochopí, ale je jich tolik, v takové délce. Je to náročné, ale krásně se s nimi pracuje. Proto jsme s Veronikou mohli vytvořit velké účesy, které jsou naprosto bez příčesů a působí velkolepě,“ neskrývá nadšení Honza Kořínek a dodává: „V těchto případech stačí málo a účesy jsou krásné. Třeba jen zapletený a povytahaný cop ke straně dostává podstatně větších rozměrů. Je to tedy jednoduchý účes, ale vlastně působí hodně dominantně.“

Veronika Prochazkova Chmelirova,The BRIDES, Hair studio Honza Korinek (2) Foto:

 

Podívejte se i na další účesy z kolekce The BRIDES:

 

A máme pro vás i inspiraci ze zahraničí pro letošní rok:

 

Mohlo by vás taky zajímat:

Jak vypadaly svatební šaty před sto lety?

VIDEO: Svatební šaty v časové ose 100 let

Cate Blanchett je opravdu nádherná žena a ví, co jí sluší

Rady pro ženy po 40: Jakou zvolit barvu vlasů a účes?

Rybí cop: jak ho snadno učesat

Ležérní účes sluší mladým holkám i zralým ženám. Působí složitě, ale když víte, jak na to, dá se snadno natrénovat.

1. KROK

Rybí cop - Obrázek 2

Do vlhkých vlasů po umytí naneste tužidlo pro zvětšení objemu a vyfénujte do sucha. Vlasy na temeni natupírujte, aby účes získal větší objem.

Článek je zařazen v: svatba, nevěsta, svatební účes, účesy na rok 2016
Reklama