Svatební účesy: Podívejte se na trendy roku 2016

Svatební účes je pro každou nevěstu jednou z nejdůležitějších věcí. Co by si podle vlasových expertů měly nevěsty nechat na hlavě vytvořit letos?

Podle známého kadeřníka a majitele vlasového studia Honzy Kořínka, kterého jste mohli vídat na Prima Love v pořadu NEW LOOK, jsou svatební účesy tak trochu specifickou záležitostí, nepodléhají totiž tolik trendům. „V den D je vždycky nejdůležitější, aby se nevěsta cítila krásná a byla v pohodě. Proto je vždy důležité už při hledání a vytváření účesu dbát na to, aby to bylo pro ni co nejpohodlnější, aby se sama sobě co nejvíce líbila. V těchto případech se nevyplácí klientku přesvědčovat a doporučovat,“ prozrazuje Honza Kořínek a dodává. „V tuto chvíli je to hodně na kadeřníkovi. Pokud nevěstě nabídne účesy, které jsou trendy a mají v sobě jisté moderní prvky, celkově pak bude účes působit, řekněme svěže, moderně,“ vysvětluje oblíbený kadeřník.

Honza vytvořil svou kolekci svatebních účesů už potřetí. Tentokrát ji pojmenoval velmi jednoduše The BRIDES a jako modelky si opět vybral z řad známých tváří. V kolekci se objevuje hned několik moderních prvků, jako jsou například copy a práce s nimi, ale i messy vzhled účesů. „Docela jsem se vyřádil, protože se nám podařilo vymyslet a udělat účesy od klasických až po některé trochu extravagantní,“ říká Honza Kořínek.

Asi nejklasičtější účes, který vytvořil, je jednoduchý drdol s ozdobou vpředu. „To je klasika, hezká, slušivá, a když je dobře udělaná, tak s ní nikdy nic nezkazíte,“ dodává kadeřník. Naopak nejextravagantnější účesy byly hodně právě ve zmiňovaném messy vzhledu.

Z vlasů modelky Veroniky Procházkové Chmelířové byl Honza úplně nadšený, i když mu daly pořádně zabrat. „Kdo neměl její vlasy v ruce, nepochopí, ale je jich tolik, v takové délce. Je to náročné, ale krásně se s nimi pracuje. Proto jsme s Veronikou mohli vytvořit velké účesy, které jsou naprosto bez příčesů a působí velkolepě,“ neskrývá nadšení Honza Kořínek a dodává: „V těchto případech stačí málo a účesy jsou krásné. Třeba jen zapletený a povytahaný cop ke straně dostává podstatně větších rozměrů. Je to tedy jednoduchý účes, ale vlastně působí hodně dominantně.“

Podívejte se i na další účesy z kolekce The BRIDES:

A máme pro vás i inspiraci ze zahraničí pro letošní rok:

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.