Móda a krása

11. května 2016 04:40

Martina Čerňanská

Trápí vás malá prsa? Zbytečně, je to velká výhra!

Malá prsa bývají neprávem považována za prokletí. Majitelky nepříliš vyvinutého hrudníku se zpravidla cítí jaksi nepatřičně. Daly by bůhvíco za to, aby měly čím zaplnit výstřih a přivábit roztoužené mužské zraky.

Jenomže jejich poprsí připomíná ze všeho nejvíce plochou dráhu a ony jsou smutné, jako by o něco podstatného v životě přicházely. Dívky a ženy nepříliš bujných tvarů si bohužel neuvědomují, jakého se jim ve skutečnosti dostalo štěstí. Malá prsa jsou velkou výhrou. Rádi vám uvedeme celou řadu důvodů, proč se radovat z toho, že vaše halenka v horní části nepraská ve švech. Konečně pochopíte, že vás příroda miniaturním hrudníkem nepotrestala, ale – odměnila.

1. Nebolí vás záda

S věkem záda pobolívají prakticky kohokoli, ale teď si navíc ještě představte, že jste majitelkou nikoli drobného hrudníku, ale řekněme takových čtyřek, pětek. Proto si ze zdravotních důvodů – kvůli bolestem zad, šíjového svalstva a dokonce i hlavy – nechávají příliš vyvinuté ženy ňadra zmenšovat. Tento výkon v odůvodněných případech hradí pojišťovna.

2. Vypadáte štíhlejší

Štíhlá linie je metou číslo jedna dnešních dnů. Jenomže bujná ňadra opticky přidávají kilogramy – což mnohdy s hrůzou zjistí silikonové krásky, když se po zásahu plastických chirurgů podívají do zrcadla. Zaplatíte nehoráznou sumu, a působíte "oplácaněji" než předtím. Ženy s drobným poprsím bývají pěkně štíhlé. A zadarmo.

3. Jste elegantnější

Malá prsa vyhlížejí elegantně. Je pravda, že na ženách s obřím hrudníkem ulpívají oči mužů daleko častěji, ale útěchou pro hubené ženy může být například to, že mohou obléknout cokoli, aniž by se cítily jaksi... stísněně. Můžete se bez obav ve společnosti objevit v těsném roláku či úzkém nátělníku, a všichni budou obdivovat vaši útlou postavičku.

4. Muži se vám dívají do očí

A to je prosím další velká výhoda: muž vašich snů se vám pozorně zahledí do očí, hned si všimne, jak jsou úžasně modré, a také vám je pochválí. Teď si představte, že by při rozhovoru s vámi neustále očima sklouzával dolů, směrem k vašemu výstřihu. To musí být ale velice znervózňující. Buďte ráda, že to neznáte.

5. Ten váš se zamiloval do vás, ne do vaší hrudi

Bohaté ženy mívají obavy z toho, že jsou milovány pro peníze a nemovitosti, zatímco vnadné ženy mnohdy podezřívají protějšek z toho, že na nich obdivuje především to poprsí a že kdyby ho neměly, tak... bůhvíjak by to dopadlo. Z toho vy strach mít v žádném případě nemusíte. Majitelka malých prsou je milována – pro ni samotnou. A to je dobrá zpráva, není-liž pravda?

6. Ušetříte za podprsenku

Nejlepší podprsenka? Žádná podprsenka. Když máte malá ňadra, vlastně podprsenku nepotřebujete. Nikde vás nebudou tlačit kostice, tvrdý šev či nevhodný materiál. Prsa se vám nebudou ani potit pod molitanovou vycpávkou, kterou beztak nikoho neošálíte. Ostatně možná se vám už nějaká vaše kamarádka s bujným poprsím svěřila, s jak velkou úlevou si večer svléká podprsenku, protože má od ramínek kůži otlačenou až do krve. Proto si svých nulek važte, a také toho, že se bez drahé podprsenky obejdete, a tudíž dost ušetřite.

-em-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.